OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Benz Vito. Samochód pod pełną kontrolą.

Mercedes-Benz Vito.  Samochód pod pełną kontrolą.

Mercedes-Benz Vito to pierwszy samochód w segmencie dostępny z bezpłatnymi usługami zarządzania pojazdem Mercedes Pro Connect. Dzięki nim sprawdzisz lokalizację pojazdu, jego spalanie czy zaplanujesz przegląd.

O Vito.

Jeśli chcesz być zawsze gotowy do działania, nie cofasz się przed nowymi wyzwaniami, konsekwentnie wykonujesz swą pracę, to Vito doskonale do Ciebie pasuje.
Bowiem Vito gwarantuje postęp – na drodze i w rentowności firmy. Jest wzorcowy zarówno w zakresie ekonomiczności i jakości, jak i pod względem elastyczności oraz bezpieczeństwa. To przecież samochód oferowany przez prawdziwego specjalistę w dziedzinie pojazdów użytkowych.


O Mercedes PRO Connect.

Mercedes PRO to nowa marka Mercedes-Benz Vans, obejmująca wszystkie aktualne i przyszłe usługi, rozwiązania oraz serwisy cyfrowe pomocne w codziennym biznesie. Naszym celem jest wykorzystanie cyfrowych możliwości, aby Twoja działalność była jeszcze wydajniejsza.
Oferta Mercedes PRO otwiera nowe możliwości korzystania z Usług sieciowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika oraz serwisów cyfrowych, stanowiąc wsparcie ułatwiające prowadzenie biznesu i zwiększanie jego efektywności. Poprzez dopasowywane i kompleksowe rozwiązania transportowe, oferta ta zwiększa wydajność przedsiębiorstw oraz umożliwia koncentrację na swej podstawowej działalności biznesowej.

Wybierz Mercedesa Vito z promocyjnym, bogatym wyposażeniem i tylko teraz oszczędź do 9 000 PLN netto.: *

- Audio 15 z nawigacją Becker®  MAP PILOT
- Klimatyzacja TEMPMATIC
- Przyciemnione szyby z tyłu
- Aktywny asystent parkowania

*Przykładowe wyposażenie dla modelu Vito Tourer Select.

>> Zapraszamy do salonów Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

>>Zobacz aktualnie dostępne modele Mercedes-Benz Vito.

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie