OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series dostępny w naszym salonie.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series dostępny w naszym salonie.

W Krakowskim salonie na ul. Armii Krajowej 17 zagościł wyjątkowy gość – to Mercedes-Maybach Klasy S z Pakietem Night. Jak odmienia on Maybacha? Zapraszamy do lektury.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Nadwozie - Tył

Unikalny lakier o zmiennym odcieniu.

Egzemplarz, który oferujemy obejmuje ekskluzywne dwukolorowe lakierowanie. Połączono tu czerń onyksu i srebro mojave. W zależności od promieni słonecznych przyjmuje on różne odcienie, za każdym razem przykuwając spojrzenia. Jak zazwyczaj, w Maybachu wyróżnikami są detale, także te subtelne.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Detal

Najpiękniejsze felgi dla Mercedesa-Maybach?

Obserwując nadwozie, uwagę zwracają niesamowite obręcze felg, które składają się z ogromnej ilości niewielkich logotypów Maybach.

Felga Mercedes-Maybach Klasy S Night Series

Linię podkreślają eleganckie elementy z ciemnego chromu. Tak wykończone są również odsłonięte końcówki układu wydechowego. Podchodząc bliżej, nasz wzrok kieruje się na pełne klasy, subtelne wstawki z różowego złota umieszczone w reflektorach również z niewielkim logo Maybach.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Reflektory - różowe złoto

Wnętrze w stylu Night Series

Przenieśmy się do wnętrza pojazdu. Nasz egzemplarz został wykończony biało-czarną tapicerką MANUFAKTUR. Pokrywają one fotele o niespotykanym komforcie, z poduszkami dla odcinka lędźwiowego i głowy.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Fotele

Pokrywa schowka pod centralnym wyświetlaczem również kryje eleganckie dodatki w postaci niewielkich logotypów Maybach, subtelnie podkreślając klasę pojazdu.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Wnętrze - Detale

W obu rzędach foteli znakomite wrażenia zapewiają kunsztowne detale, łącznie z elegancko zaszytym nagłośnieniem Burmester.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Wnętrze

W tylnym rzędzie panują prestiżowe i komfortowe warunki, wliczając w to ekrany multimedialne dla każdego z pasażerów.

Mercedes-Maybach Klasy S Night Series - Tylny rząd foteli

Przeczytaj o jednym ze stu pięćdziesięciu Mercedesów-Maybach S 680 Haute Voiture.

Prezentowany Mercedes-Maybach Klasy S Night Series jest dostępny od ręki i oferowany przez nas w cenie 1 248 719 zł netto. Ze szczegółami zapoznają się Państwo pod tym adresem.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie