OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture – takich na świecie jest tylko 150…

Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture – takich na świecie jest tylko 150…

Niejednokrotnie mówimy o modelach Mercedes-Maybach Klasy S jako o najbardziej luksusowych samochodach osobowych na świecie. Jest jednak jeszcze poziom prestiżu, który również został zagospodarowany przez Mercedesa. Rozgościł się tam Mercedes-Maybach Klasy S 680 Haute Voiture. Specjalna edycja, która ukazała się jedynie w 150 egzemplarzach.

Czym wyróżnia się Mercedes-Maybach Haute Voiture?

Haute Voiture oznacza wysoki (czyt. wysokiej klasy) samochód. Jest to nawiązanie do filozofii haute couture (fr. wysokiej mody), czyli kreacji tworzonych na specjalne życzenie klienta.

Obręcze kół w Haute Voiture zwracają uwagę.

Poza wszelkimi udogodnieniami, z których słynie Mercedes-Maybach, Haute Voiture imponuje wyjątkowym nadwoziem. Jest ono pokryte delikatnym różem skomponowanym z oceanicznym odcieniem granatu. Tę barwę mają też charakterystyczne dla Maybacha obręcze kół. Wyświetlane wokół pojazdu logotypy Mercedes-Maybach dopełniają te królewskie barwy. Jest to swego rodzaju zapowiedź i zaproszenie do niezwykłego wnętrza Haite Voiture.

Tkanina bouclé w Haute Voiture wygląda doskonale.

Tkanina bouclé, dywaniki z lnu i moheru, kieliszki w kolorze różowego złota

Tam uwagę przykuwają obszycie foteli. Wnętrze tego niesamowitego Maybacha wykończone jest tkaniną bouclé w kolorach różowego złota, złota, błękitu i beżu. Ten rodzaj materiału wyróżnia się niezwykłą miękkością i delikatnością, co pozwala wręcz rozkoszować się podróżą. Całość przeplata się ze skórzanymi elementami, które znalazły się na niezliczonej ilości elementów pojazdu.

Wyświetlacze multimedialne dla każdego z pasażerów.

Niezwykłą klasę i harmonijność pojazdu dopełniają mniej i bardziej zauważalne elementy wyposażenia – wykonane z lnu i moheru dywaniki czy gustowne kieliszki do szampana w kolorze różowego złota.

Klasyczne skórzane wykończenie przeplata się tu z nowoczesnymi wyświetlaczami.

Maybach jest wyposażony w przeszklony dach, a w tylnym rzędzie dostrzeżemy ekrany dla każdego z pasażerów i rozkładane fotele przywodzące na myśl prywatny odrzutowiec. Całość wnętrza uzupełniona jest oświetleniem Ambiente, które subtelnie wypełnia cały „pokład” wzmagając efekt niezwykłego komfortu oraz nagłośnieniem Burmester.

Nagłośnienie Burmester - brzmi tak samo wspaniale, jak wygląda.

Pełnia niezwykłości - akcesoria Mercedes-Maybach dla przyszłego właściciela

Wyjątkowość Haute Voiture podkreśla fakt, że jego właściciel w prezencie otrzyma wyjątkowe akcesoria – ręcznie wykonane pudełko z kluczykiem, pokrowiec na samochód, brelok do kluczy i imponującą miniaturę pojazdu.

Projekcja logo Mercedes-Maybach to detal, który wyróżnia ten wyjątkowy samochód.

Należy pamiętać, że wymienione elementy wyposażenia Maybacha Haute Voiture to „jedynie” początek… Tę specjalną edycję Haute Voiture możemy nazwać królewską wariacją modelu Mercedes-Maybach S 680, który sam w sobie przenosi podróżujących do świata najprzyjemniejszych podróży.

Ze szczegółami zapoznają się Państwo pod tym adresem.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie