OG Banner Mobile OG Banner

Najwyższa klasa podróżowania.

Najwyższa klasa podróżowania.

Wybierz jeden z dwóch samochodów marzeń i ruszaj w świat!

Chcesz wyruszyć w najwygodniejszą podróż swojego życia?‎
Czy po prostu jeździć z rodziną na co dzień w bezpiecznym i przestronnym wnętrzu?


Odpowiedzi są dwie! Klasyczna Klasa V lub elektryczny model EQV.
Przekonaj się, który pasuje do Ciebie!

Odkryj wyjątkową ofertę wypożyczenia modelu EQV.
Tylko 1 rok za 1% ceny brutto miesięcznie!*

Luksus, który towarzyszy Ci wszędzie.

To, jak podróżujesz, wpływa na to, jak żyjesz.

Oba Mercedesy oferują Ci niezrównany komfort podróży. Do dyspozycji masz osiem, siedem lub sześć pełnowymiarowych miejsc, wygodną przestrzeń na bagaże, możliwość konfiguracji wnętrza i legendarną jakość wykończenia. Masz psa i wózek dla dziecka? Zmieszczą się bez trudu! Lubisz dynamiczną jazdę? Nasze silniki pozwolą Ci cieszyć się na każdej trasie!

 

Jazda na czystych zasadach.

Inwestycja w samochód elektryczny to inwestycja w lepszą przyszłość.

Ekologia i ekonomia to cechy, które łączy Mercedes EQV. Jeśli chcesz podróżować bez spalin i hałasu, a przy okazji liczysz na niskie koszty utrzymania, samochód elektryczny spełni te wymagania. Koszt ładowania w zwykłym trybie to tylko 19 zł/100 km**. Mniej elementów konstrukcyjnych przekłada się na nawet dwukrotnie niższe koszty serwisowania! Silnik elektryczny nie potrzebuje wtryskiwaczy, turbosprężarki, rozrusznika, czy alternatora. Nie ma też m.in. pasków napędowych, rozrządu, filtrów powietrza lub cząstek stałych. Sprawdź, czy jesteś gotowy na „elektryka” dzięki naszej bezpłatnej aplikacji EQ Ready.

 

Teraz bez wpłaty wstępnej.

Łatwiej zrealizować marzenie, kiedy dostajesz taką ofertę!

 

Najlepszy samochód idzie w parze z najlepszą ofertą finansową. Zamiast kupować, możesz zawrzeć wygodną i krótką umowę z Mercedes-Benz, na 24 miesiące w przypadku Klasy V i 36 miesięcy dla EQV. Dostajesz dwuletni Pakiet Gwarancyjny i niską ratę miesięczną w wysokości jednego procenta ceny samochodu! Gdy umowa wygasa, możesz wybrać kilka opcji jej zakończenia, łącznie z gwarantowanym zwrotem pojazdu do dealera!

1% i przyjemność na cały rok. Najniższa rata na najkrótszy okres wypożyczenia EQV

Zwróć uwagę na wyjątkową ofertę Rent&Drive dla EQV.
Teraz możesz wypożyczyć samochód na specjalnych warunkach na jeden rok. Co miesiąc płacisz ratę w wysokości zaledwie 1% wartości brutto samochodu.*

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Skontaktuj się z nami!
Nasi doradcy handlowi udzielą wszelkich informacji.

* Warunki przykładowej kalkulacji: kaucja od 0zł - zależna od oceny zdolności kredytowej Klienta, okres umowy 12 miesięcy, średnioroczny przebieg 15 000 km, zwrot pojazdu na koniec umowy. Rata miesięczna netto wynosi jeden procent ceny brutto pojazdu. Produkt finansowy dostępny wyłącznie dla przedsiębiorstw. Prezentowane warunki finansowania są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego. Mogą się one różnić od warunków finalnej oferty uzyskanej u Dealera. Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. nie odpowiada za nieaktualność ogłoszenia spowodowaną brakiem dostępności pojazdu. Liczba pojazdów objętych promocją jest ograniczona.
Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie