OG Banner Mobile OG Banner

Nowa Hulajnoga Mercedes-AMG E-Scooter

Nowa Hulajnoga Mercedes-AMG E-Scooter

Nowa elektryczna hulajnoga Mercedes-AMG

  • Wysokie parametry: zasięg do 40 kilometrów, maksymalna prędkość 20 km/h
  • Moc silnika: 500 W, pojemność akumulatora: 9,6 Ah, waga własna: zaledwie 14,7 kg
  • Możliwość monitorowania dystansu, czasu jazdy i poziomu naładowania baterii za pomocą aplikacji Micro

mercedes-amg e-scooter

Mercedes-Benz ma wyraźny plan dotyczący przyszłości związanej z bezemisyjnymi rozwiązaniami. W ciągu najbliższej dekady zamierza przenieść się na całkowicie elektryczne zasilanie tam, gdzie warunki rynkowe na to pozwolą. Dodatkowo, firma ta dąży do wprowadzania innowacji w dziedzinie mobilności, które znacząco przyczynią się do poprawy jakości życia w miastach. Wkrótce na rynku pojawi się elektryczna hulajnoga Mercedes-AMG E-Scooter, która zapewnia mobilność na tzw. "ostatniej mili". Pojazd ten łączy wydajność, niezwykle długi zasięg, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość komponentów z elegancją sportowego stylu. Hulajnoga łatwo się składa i bez trudu mieści w bagażniku samochodu. Dzięki niewielkiej wadze, można ją również wygodnie przewozić środkami transportu publicznego. Idealnie sprawdzi się w mieście, jako środek transportu dla osób dojeżdżających do pracy, a nawet dla tych pokonujących większe odległości.

mercedes amg e scooter

Hulajnoga Mercedes-AMG E-Scooter została stworzona we współpracy z szwajcarską firmą Micro Mobility Systems AG, specjalistą w dziedzinie mikromobilności. Silnik elektryczny o mocy 500 W pozwala osiągnąć prędkość do 20 km/h. W miejsce typowej dla tego rodzaju pojazdów przepustnicy obsługiwanej kciukiem, zastosowano obrotowy uchwyt, który umożliwia bardziej intuicyjne i precyzyjne sterowanie – co sprawia, że jazda staje się jeszcze przyjemniejsza. Wydajny akumulator o pojemności 9,6 Ah zapewnia zasięg do 40 kilometrów, co jest idealne do codziennego poruszania się po mieście. Nowa elektryczna hulajnoga Mercedes-AMG spełnia oczekiwania klientów poszukujących elastycznych, spersonalizowanych rozwiązań w dziedzinie mobilności. Jej stylowy wygląd, wraz z matowoczarnym lakierowaniem, doskonale wpisuje się w wyrafinowany miejski styl życia.

hulajnoga amg

Wysokie osiągi i wyjątkowy design to jednak nie wszystko. Projektanci hulajnogi Mercedes AMG skupili się również na zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Szeroki podest z antypoślizgową powłoką zapewnia stabilną pozycję użytkownika. Charakterystyczne dla AMG wzornictwo podestu przyciąga uwagę. Solidne gumowe koła o średnicy 20 cm oraz regulowane zawieszenie z przodu i z tyłu pozwalają na łatwe pokonywanie nierówności terenu. Dzięki ergonomicznie ukształtowanej kierownicy z możliwością regulacji, hulajnogę można indywidualnie dopasować do każdej postawy. Logo AMG znajduje się po obu stronach uchwytu. Zintegrowany dzwonek pozwala na skuteczne ostrzeganie innych użytkowników drogi, a centralnie umieszczony wyświetlacz informuje o prędkości, poziomie naładowania i trybie jazdy. Gwiazda Mercedesa umieszczona pod przednią lampą dodaje harmonijności w designie. Elektryczny hamulec silnikowy, obsługiwany za pomocą obrotowej manetki, hamulec bębnowy z tyłu oraz hamulec nożny na nadkolu, służą do wytracania prędkości. Obrót manetki w przód aktywuje system rekuperacji kinetycznej, który służy do hamowania i jednocześnie ładowania akumulatora. Hulajnoga Mercedes AMG E-Scooter wyposażona jest w światła przednie i tylne oraz odblaski po bokach, co zapewnia bezpieczną jazdę po zmroku.

hulajnoga mercedes amg

Przydatną dodatkową funkcją jest komunikacja z aplikacją Micro. Dzięki technologii Bluetooth®, Mercedes-AMG E-Scooter może połączyć się ze smartfonem, który można zamocować na kierownicy przy użyciu specjalnego uchwytu. Aplikacja dostarcza użytkownikowi przydatne informacje na temat prędkości, pokonanego dystansu, czasu podróży oraz stanu naładowania akumulatora. To jednak nie wszystko – zintegrowany system nawigacji pokazuje najkrótszą trasę do celu. Ponadto, aplikacja umożliwia bezpośrednie sterowanie różnymi funkcjami, takimi jak oświetlenie czy tryb jazdy.

W celu ułatwienia transportu, elektryczna hulajnoga Mercedes-AMG została wyposażona w intuicyjny mechanizm składania, który można obsługiwać stopą, oraz składane uchwyty. Dzięki temu, hulajnoga może być łatwo przenoszona nawet w bagażniku małego samochodu oraz wygodnie przewożona środkami transportu publicznego. Dodatkowym atutem jest jej niska waga, wynosząca zaledwie 14,7 kg.

źródło: media.mercedes-benz.pl

Szukasz hulajnogi elektrycznej? Kupisz ja w naszych salonach lub na sklep.zasadaauto.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie