OG Banner Mobile OG Banner

Nowa trylogia perfum THRILL - sygnowana logo AMG.

Nowa trylogia perfum THRILL - sygnowana logo AMG.

Nowa linia zapachowa nawiązująca do kluczowych wartości marki Mercedes-AMG: technologii, luksusu i pasji.

Trylogia zapachów Mercedes AMG THRILL

AMG to symbol odwagi, pasji i doskonałości przez ponad 50 lat. Teraz wprowadza na rynek trylogię perfum THRILL, która odzwierciedla te wartości poprzez zapachy SILVER, BLACK i RED, stworzone przez Fabrice'a Pellegrina. SILVER reprezentuje technologię, BLACK to luksus, a RED symbolizuje pasję. 

Trzy zapachy oferują różne emocjonalne światy:

  • SILVER THRILL to mocny zapach z nutami bergamotki, bursztynu, drewna i paczuli, tworzący efekt ognia pod taflą lodu.

trylogia zapachów AMG SILVER

  • BLACK THRILL łączy słodką fasolę tonka, pikantną szałwię muszkatołową i zapach skóry, tworząc poczucie wolności i luksusu, z dodatkiem dojrzałej mandarynki.

TRYLOGIA ZAPACHÓW MERCEDES AMG BLACK

  • RED THRILL skontrastowana kompozycja wanilii i kardamonu z delikatnym charakterem kwiatu irysa symbolizuje pasję i dynamikę.

TRYLOGIA ZAPACHÓW AMG RED

Flakony nie tylko prezentują wyjątkowość silników AMG, ale także hołdują emocjom związanym z jazdą. Są wykonane z recyklingowego szkła i aluminium, nadają się do ponownego napełnienia.

Fabrice Pellegrin, mistrz perfumiarstwa, odpowiedzialny jest za stworzenie tych trzech zapachów. Pochodzi z Grasse, ojczyzny perfumerii, i przywiązuje wagę do zrównoważonego pozyskiwania surowców.

Mercedes-Benz kontynuuje swoją udaną współpracę z firmą INCC w ramach nowej trylogii zapachów. Obie firmy są partnerami od 2011 r. Wspólnie wypuścili wiele linii zapachowych, a teraz wprowadzają THRILL. Perfumy są dostępne w sklepie internetowym na stronie parfums.mercedes-benz.com oraz wkrótce na sklep.zasadaauto.pl i w naszych salonach.

źródło: media.mercedes-benz.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie