OG Banner Mobile OG Banner

Nowy Jeep Avenger e-Hybrid już dostępny! Miękka hybryda uzupełnia portfolio marki

Nowy Jeep Avenger e-Hybrid już dostępny! Miękka hybryda uzupełnia portfolio marki

Marka Jeep poszerza gamę Jeepa Avenger o wersję e-Hybrid – to dopełnienie oferty napędu w pełni elektrycznego i spalinowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i miłośników Jeepa, marka przedstawia swój najnowszy produkt. Połączenie legendarnej siły terenowej z zaawansowaną technologią hybrydową. Nowy Jeep Avenger jest już dostępny w Europie i oferuje wiele ulepszeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. 

Jeep Avenger e-Hybrid

Wyposażenie i funkcjonalność Jeepa Avengera e-Hybrid

Udoskonalony samochód z elektrycznie otwieranym dachem panoramicznym został wzbogacony o jeszcze więcej zaawansowanych funkcji. Silnik 1.2T MHEV zestawiony z najnowszą automatyczną 6-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów e-DCS6, z którą zintegrowano silnik elektryczny. 

Środek samochodu wypełnia skórzana tapicerka, a fotele, pokryte wysokiej jakości materiałami, zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa, nawet podczas długich podróży. Elektrycznie regulowane siedzenie kierowcy posiada także funkcję masażu pleców. Co więcej, do wyboru jest zestaw cyfrowych wskaźników e-Hybrid z 7-calowym lub 10-calowym wyświetlaczem. Model został wyposażony w łopatki zmiany biegów na kierownicy.

Jeep Avenger e-Hybrid

Jeep –  strategia elektryfikacji i poszerzenie gamy silnikowej

Jeep Avenger napędzany silnikiem z technologią MHEV, to kolejny krok w stronę elektryfikacji marki. Wprowadzenie wersji e-Hybrid to także ukłon w stronę Klientów i zapewnienie im elastyczności wyboru spośród trzech układów napędowych. Hybrydowa technologia gwarantuje dodatkowy moment obrotowy przy niskich prędkościach, dzięki specjalnemu akumulatorowi, który ładuje się na różnych etapach jazdy. W trakcie jazdy, w ruchu miejskim, przez ponad 50% czasu jeździ w trybie w pełni elektrycznym.

Jeep Avenger e-Hybrid

Składanie zamówień na nowego Jeepa Avenger w wersji e-Hybrid będzie możliwe pod koniec listopada 2023 roku.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie