Nowy Mercedes Klasy E debiutuje w Sobiesław Zasada Automotive

Nowy Mercedes Klasy E debiutuje w Sobiesław Zasada Automotive

W 2016 r. kolejne premiery spod znaku trójramiennej gwiazdy, np. Klasa C Cabriolet, Klasa S Cabriolet, GLC Coupe, coraz bardziej rozpalały emocje koneserów motoryzacji. Punktem kulminacyjnym okazała się jednak premiera nowej Klasy E (W213). Naszym klientom i sympatykom zaprezentowaliśmy najinteligentniejszą z limuzyn podczas uroczystych gali w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Bielsku – Białej.

Nowy Mercedes Klasy E zaczyna swoją opowieść

Nowy Mercedes Klasy E (W 213) to zupełnie nowa jakość wśród limuzyn z najwyższej, motoryzacyjnej półki. Samochód wyposażono w całkowicie nowy, 4 - cylindrowy silnik diesla, 9-biegową przekładnię automatyczną 9G-TRONIC oraz szereg innowacyjnych systemów poprawiających bezpieczeństwo, wygodę i komfort podróżowania zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Najnowocześniejsze technologie w połączeniu z niespotykaną urodą wnętrza i elegancką, wysmakowaną sylwetką tworzą z nowego Mercedesa Klasy E auto kompletne.

1 kwietnia tym razem bez prima aprilis

W piątkowy wieczór 1 kwietnia, zaprosiliśmy naszych klientów i sympatyków na uroczystą premierę nowego Mercedesa Klasy E, która równocześnie odbyła się w naszych salonach w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie oraz Bielsku – Białej. Galę w Krakowie poprowadzili: Marcin Prokop – dziennikarz i miłośnika motoryzacji oraz Tomasz Czopik – jeden z najbardziej utytułowanych, polskich rajdowców. 1 kwietnia to tradycyjnie prima aprilis więc zarówno prowadzącym, jak i uczestnikom eventu, wyjątkowo dopisywały humory.

Marcin Prokop i Tomasz Czopik: premiera nowego Mercedesa Klasy E 2016

Czy nowy Mercedes Klasy E podbije serca kierowców?

Obserwując, jak uczestnicy premierowych gal nowego Mercedesa Klasy E reagowali na najnowszą, trójramienna gwiazdę, można przypuszczać, że znaczną część z nich spotkamy niedługo w E 220 d i innych modelach na drodze. Co charakterystyczne, każdy, kto usiadł za kierownicą najnowszego W 213, wydawało się, że pozostanie tam już na stałe. Takie przynajmniej można było odnieść wrażenie. W końcu nowy Mercedes Klasy E to nie tylko najinteligentniejsza z limuzyn, lecz także prawdopodobnie najwygodniejszy samochód pod słońcem!

Nowy Mercedes Klasy E i jego wnętrze

Jak poznać najnowszą Klasę E?    

Ogromne zainteresowanie najnowszym modelem spod znaku trójramiennej gwiazdy dało nam wystarczające powody do tego, żeby zaprosić Państwa na wyjątkowy Dni Otwarte Nowego Mercedesa Klasy E, które odbędą się już w sobotę (09.04.) w naszych salonach Mercedes-Benz. Zapraszamy serdecznie!

 

--

Dni Otwarte Nowego Mercedesa Klasy E (W 213) w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive już w 9 kwietnia 2016 r. (sobota). Zapraszamy serdecznie!

więcej informacji na temat Dni Otwartych Nowego Mercedesa Klasy E znajdą Państwo tutaj: http://bit.ly/dni-otwarte-nowej-klasy-e

--

dowiedz się więcej o Nowym Mercedesie Klasy E (W 213):

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie