OG Banner Mobile OG Banner

Startują eliminacje do turnieju MercedesTrophy 2016

Startują eliminacje do turnieju MercedesTrophy 2016

W tym roku fani turnieju MercedesTrophy będą zmagać się po raz dwunasty na polu Rose Private Golf Club koło Częstochowy. Ten jeden z najbardziej popularnych turniejów w Polsce zostanie w tym sezonie poprzedzony dwoma turniejami eliminacyjnymi, które pozwolą najlepszym wziąć udział w turnieju finałowym.

Turniej MercedesTrophy na mapie golfowej Polski istnieje już od 12 lat i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich golfistów. Tegoroczna edycja zostanie poprzedzona o dodatkowe dwa turnieje eliminacyjne, które zostaną rozegrane na południu Polski. Pierwszy z nich odbędzie się już 30 kwietnia w Toya Golf & CC we Wrocławiu. Drugie eliminacje odbędą się 14 maja pod Krakowem na polu Kraków Valley Golf & CC.11 – 12 czerwca 2016 r. zawodnicy spotkają się w okolicach Częstochowy na polu Rose Private Golf Club na 12. turnieju MercedesTrophy. Zawody, jak co roku, są polską eliminacją do światowego finału serii rozgrywanego co roku w kolebce światowej motoryzacji – Stuttgarcie. Udział w rozgrywkach eliminacyjnych we Wrocławiu i Krakowie gwarantuje 3 zwycięzcom obu z tych eventów (zdobywcy pierwszych miejsc w każdej z trzech kategorii hcp) udział w rundzie finałowej turnieju głównego. Pozostałe osoby standardowo będą musiały wziąć udział w rundzie eliminacyjnej 11 czerwca i przejść cut, aby zagrać w finale.

Turniej MercedesTrophy to jednak nie tylko emocje sportowe, ale również bogaty w atrakcje event. Pokazy najnowszych modeli marki Mercedes-Benz w tym m. in. Nowej Klasy E, konkursy specjalne – to tylko niektóre z niespodzianek przewidzianych na tegoroczną edycję zawodów. Turniej MercedesTrophy od wielu lat wpiera działalność charytatywną. To już tradycja zawodów, że pieniądze zebrane z opłat turniejowych podczas finału w całości przekazywane są na cel dobroczynny.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie