OG Banner Mobile OG Banner

Poczuj prawdziwą wolność- skonfiguruj nadwozie swojego Wranglera

Poczuj prawdziwą wolność- skonfiguruj nadwozie swojego Wranglera

W żadnym samochodzie terenowym tak prawdziwie nie poczujesz smaku wolności, jak w Jeepie Wranglerze- autentycznie otwartym pojeździe. °IIIIIII°

Jeep Wrangler został zaprojektowany i zbudowany z myślą o jak największej swobodzie. Aby ją w pełnii osiągnąć wystarczy zdemontować takie elementy nadwozia jak drzwi, dach lub przednią szybę. Poznaj możliwości konfiguracji Jeepa Wranglera

Jeep Wrangler Unlimited ze składanym dachem.

Składana przednia szyba

Niczym niezakłócony widok oraz powiew wiatru na twarzy są możliwe dzięki opuszczanej przedniej szybie. W nowych modelach Jeepa Wranglera mniej śrub trzeba wykręcić, aby cieszyć się jazdę bez przedniej szyby.

Jeep Wrangler ze składana przednią szybą

Wyjmowane drzwi 

Demontaż drzwi wykonanych z lekkiego aluminium to kolejny krok do osiągnięcia otwartej przestrzeni. Wystarczy je zdjąć, a wolność będzie na wyciągnięcie ręki.

Składany lub demontowany dach

Do wyboru są trzy rodzaje dachu:

  • Elektryczny dach SKY ONE-TOUCH™

Pierwszy w historii Wrangler z elektrycznie otwieranym miękkim dachem, który zapewnia dużą panoramiczną otwartą część nad głowami.

  • Miękki dach SUNRIDER®

Ten wzorowany na oryginalnej wersji dach jest wspomagany sprężynami i pozbawiony zamków.  Zapewnia on możliwość uchylenia przedniej części dachu.

  • Twardy 3-częściowy modułowy dach  FREEDOM® TOP

Lekka konstrukcja twardego dachu sprawia, że jego demontaż jest jeszcze łatwiejszy. Dostępny w kolorze czarnym lub w kolorze nadwozia, w zależności od wersji wyposażenia. Zestaw dachów łączy w sobie wszystkie korzyści twardego dachu z elastycznością, jaką gwarantuje dach miękki.

 Jeep Wrangler z dachem Sky One-Touch

To od Ciebie i pogody zależy, którą opcję konfiguracji nadwozia we Wranglerze wybierzesz. Najważniejsza jest radość z obcowania z naturą i swoim ulubionym samochodem terenowym.

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie