OG Banner Mobile OG Banner

Poznaj cała dostępną gamę Jeepa Avengera

Poznaj cała dostępną gamę Jeepa Avengera

Jeep Avenger- pierwszy w pełni elektryczny Jeep, jest dostępny w czterech wersjach. Cała gama została zaprojektowana tak, aby konfigurowanie było proste i spełniało oczekiwania Właścicieli.

Jeep Avenger to pierwszy rzeczywiście zeroemisyjny samochód marki. Do jego mocnych stron należą imponujący zasięg na napędzie elektrycznym oraz tryb szybkiego ładowania. Dzięki temu, Jeep Avenger doskonale nadaje się do przemieszczania zarówno w mieście jak i poza nim.

Do tego jazda nim jest bezpieczna, komfortowa, ale również dynamiczna, dostarczająca wrażeń.

Nowy model Jeep Avenger

 

Całą gamę modeli Jeep Avenger zaprojektowano tak, aby wybór dokonywany przez klienta był maksymalnie urposzczony. Dostępne są cztery poziomy wyposażenia, 7 kolorów nadwozia i 5 pakietów, które pozwalają spersonalizować Avengera do konkretnych potrzeb.

Wszystkie warianty wyposażenia, począwszy od podstawowego, są bogato wyposażone i obejmują wersje:

Avenger- Jeep Avenger w najprostrzej postaci

Model oferuje 16”czarne felgi i reflektory full-LED. Wyposażony jest w najnowszą technologię w zakresie bezpieczeństwa i możliwości terenowych.

Wersja ta posiada tempomatem i asystentem pasa ruchu (Lane Keeping Assist), a w standardzie posiada radio z 10,25" ekranem dotykowym i 7" cyfrowy zestaw wskaźników. Ponadto ten Jeep Avenger oferuje klimatyzację automatyczną, system kontroli zjazdu (Hill Descent Control), system zarządzania trakcją (Selec Terrain) oraz całą gamę usług online.

Longitude

Odznacza się dodatkowo charakterystycznymi akcentami stylistycznymi, do których należą 16” felgi aluminiowe, klamki drzwi w kolorze nadwozia i szare osłony w zderzakach.

System kontroli zjazdu (Hill Descent Control) i system zarządzania trakcją (Selec-Terrain®) gwarantują możliwości terenowe typowe dla samochodów marki Jeep, natomiast usługi online oferowane w standardzie, zapewniają nowoczesne i całkowicie połączone wrażenia z jazdy. Wersja Longitude jest wyposażona również w tylne czujniki parkowania.

Altitude

Jest to wersja wyposażenia, która stanowi połączenie wyjątkowej elegancję z komfortem. Oferuje 17” felgi aluminiowe, srebrne osłony w zderzakach oraz fotele pokryte materiałową i winylową tapicerką klasy premium. Elementy te idealnie komponują się z ekskluzywnym srebrnym pasem deski rozdzielczej i srebrnymi akcentami w kabinie. Tylne czujniki parkowania, 10,25” cyfrowy zestaw wskaźników, elektrycznie otwierana ruchem stopy klapa bagażnika i system bezkluczykowy Passive Entry, należą do wyposażenia oferowanego w standardzie.

Summit

Topowa wersja w gamie Jeepa Avengera, która charakteryzuje się 18” felgami aluminiowymi, reflektorami i światłami tylnymi full LED, otwieraną elektrycznie bez użycia rąk klapę bagażnika i system bezkluczykowym Passive Entry. Ponadto, we wnętrzu panuje niezrównany styl i komfort, podkreślone przez kolorowe oświetlenie ambientowe, żółty pas deski rozdzielczej i bezprzewodową ładowarkę.

Wersja wyposażenia Summit oferuje najnowocześniejszą technologię z drugim poziomem autonomicznej jazdy, czujnikami parkowania 360° i tylną kamerą z widokiem z lotu ptaka (drone view).

Jeep Avenger w pełni elektryczny

Paleta lakierów i pakiety

Zeroemisyjny Jeep Avenger można zamówić w siedmiu kolorach nadwozia, inspirowanych światem przygody, wolności i natury, tak ściśle powiązanymi z marką Jeep. Są to trzy lakiery pastelowe (biały Snow, czarny Volcano i czerwony Rubin) oraz cztery kolory metalizowane (żółty Sun, niebieski Lake, szary Granite i beżowy Stone). Dostępny jest  takży w dwubarwnym nadwoziu z dachem w kolorze czarnym Volcano dla wyższych wersji wyposażenia.

Ponadto, dla wersji Longitude, Altitude i Summit dedykowanych jest do pięciu różnych pakietów. Dzięki  ekskluzywnym akcesoriom, można spersonalizować nowego Avengera do własnych potrzeb. Prosta i modułowa oferta zapewnia 4 poziomy personalizacji w zakresie systemów informacyjno-rozrywkowych i funkcjonalności, wspomagania kierowcy, stylu i komfortu.

Przykładowo, pakiet Tech & Style dla wersji wyposażenia Longitude i Altitude, obejmuje m.in:

 • tylną kamerę cofania
 • adaptacyjny tempomat
 • automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne 
 • automatyczne światła drogowe
 • przyciemniane szyby 
 • lampy przeciwmgielne LED

Natomiast pakiet Infotainment & Convenience oferuje:

 • bezprzewodową ładowarkę do smartfonów
 • gniazdo USB typu C w drugim rzędzie
 • matę Mopar do schowka w desce rozdzielczej 
 • osłonę konsoli centralnej 
 • system rozpoznawania znaków drogowych

Dostępny jest również pakiet Winter, który obejmuje podgrzewaną przednią szybę, podgrzewane fotele oraz welurowe dywaniki przednie i tylne.

Wnętrze Jeepa Avengera

Dla wersji wyposażenia Summit, Pakiet ADAS oferuje:

 • autonomiczną jazdę drugiego poziomu
 • czujniki parkowania 360 stopni
 • system monitorowania martwego pola (Blind Spot Monitoring
 • automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne

Pakiet Style & Świateł LED zawiera:

 • reflektory LED,
 • tylne światła LED
 • witające/żegnające kierowcę światło powitalne 
 • oświetlenie ambientowe

Pakiet Infotainment & Convenience dla wersji Summit oferuje dodatkowo jeszcze kamerę tylną.

Już można składać zamówienie na cała dostępna gamę modeli Jeep Avenger.

Skonfiguruj Jeepa Avengera.

 

 

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie