OG Banner Mobile OG Banner

Poznaj wszystkie zalety EQV i zyskaj na Pakiet Bezpiecznego Wyboru

Poznaj wszystkie zalety EQV i zyskaj na Pakiet Bezpiecznego Wyboru

Zasięg | 356 km[1]
Czas ładowania 10-80% | ok. 45 minut[2]
Pojemność akumulatora (użyteczna) | 90 kWh

Mercedes EQV - nowa era mobilności

Poznaj wszystkie zalety użytkowania elektrycznego EQV.

 • Bądź ekologiczny - Silnik elektryczny nie emituje spalin i szkodliwych związków chemicznych.
 • Delektuj się ciszą i doświadcz płynności jazdy - Silnik elektryczny EQV nie wydaje dźwięków, charakteryzuje się wysoką kultura pracy, natychmiast reaguje na wciśnięcie pedału gazu bez wibracji i szarpnięć.
 • Korzystaj z buspasów - Oszczędzaj czas nie stojąc w porannych i popoludniowych korkach.
 • Parkuj w centrum za darmo - Oszczędzaj pieniądze i nie martw się o płacenie za postój w strefach płatnego parkowania.
 • Duża przestrzeń wewnątrz - Nie musisz zrezygnować z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu z dziećmi, rodziną, psem, znajomymi lub z ulubionych aktywności.
 • Komfort i wygoda w każdej w porze roku - Zdalnie zarządzaj ogrzewaniem i chłodzeniem kabiny z ekranu swojego smartfona.
 • Omijasz stacje benzynowe – Ładując się w biurze/domu każdego dnia masz do dyspozycji 100% pojemności baterii.
 • Łatwo naładuj baterię w trasie - Dodaj nawet 100 km zasięgu po 15 mintach ładowania szybką ładowarką[3]. Tam, gdzie nie ma stacji ładowania, skorzystaj z poręcznego zestawu z różnymi adapterami (w tym na gniazda siłowe). Monitoruj zdalnie proces ładowania na ekranie smartfona.
 • Bądź spokojny o swoją baterię - Gwarancja na akumulator do 8 lat lub 160 000 km.
 • Niskie koszty użytkowania - Otrzymujesz bezpłatny zintegrowany Pakiet Serwisowy przez 4 lata. Obsługa serwisowa EQV w porównaniu z wersją spalinową jest tańsza i uproszczona.

Postaw na luksus. Największy komfort w EQV

To, jak podróżujesz, wpływa na to, jak żyjesz!

                           EQV-KOMFORT-PODRÓŻY

W EQV do dyspozycji masz osiem, siedem lub sześć pełnowymiarowych miejsc, wygodną przestrzeń na bagaże, możliwość konfiguracji wnętrza i legendarną jakość wykończenia. Masz psa i wózek dla dziecka? Zmieszczą się bez trudu!

Oczekujesz, że Twój samochód zapewni połączenie spokojnej i dynamicznej jazdy? EQV jest dla Ciebie! Silnik elektryczny nie wymaga skrzyni biegów, nie szarpie, nie powoduje wbiracji. Jego kultura pracy gwarantuje niezwykle płynną jazdę, równocześnie zapewniając dobrą dynamikę oraz natychmiastową reakcę na wciśnięcie pedału gazu, przydatną przy ruszaniu lub nagłym rozpędzaniu pojazdu.

Jazda na czystych zasadach

Inwestycja w samochód elektryczny to inwestycja w lepszą przyszłość.

                       eqv-jazda-na-czystych-zasadach

Ekologia i ekonomia to cechy, które łączy EQV. Jeśli chcesz podróżować bez emisji spalin i hałasu, a przy okazji liczysz na niskie koszty utrzymania, samochód elektryczny spełni te wymagania. Koszt ładowania w zwykłym trybie to tylko 19 zł/100 km[4]. Mniej elementów konstrukcyjnych przekłada się na nawet dwukrotnie niższe koszty serwisowania! Silnik elektryczny nie potrzebuje wtryskiwaczy, turbosprężarki, rozrusznika, czy alternatora. Nie ma też m.in. pasków napędowych, rozrządu, filtrów powietrza lub cząstek stałych. 

Sprawdź, czy jesteś gotowy na użytkowanie „elektryka” w trakcie konsultacji z naszym Doradcą Handlowym.

Przyszłość należy do elektryków

Zyskaj przewagę z EQV.

                          eqv-akumulator-gwarancja

Wybierając elektryczne samochody Mercedes-Benz, zyskujesz aż ośmioletnią gwarancję na akumulatory (lub do przebiegu 160 tys. km). Pakiet zakupowy obejmuje też cztery pierwsze przeglądy gratis i kabel do ładowania prądem przemiennym (AC) z wtyczką Typ 2 do wykorzystania na ogólnodostępnych stacjach ładowania.
Mercedes-Benz pomoże Ci wybrać i kupić najlepsze rozwiązaniei służące do szybkiego ładowania akumulatorów w miejscu zamieszkania lub w siedzibie firmy. Niskie koszty ładowania idą w parze z kosztami serwisowania niższymi nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi samochodami. Używając samochodu elektrycznego, możesz też korzystać z buspasów i bezpłatnego parkowania w dużych miastach!

Jesteś klientem „EQ Ready”?

Sprawdź gotowość na zmianę napędu dzięki specjalnej aplikacji! EQ Ready to bezpłatna aplikacja porównująca różne napędy: tradycyjny i elektryczny.

 

                              eq-ready-aplikacja

Jeździsz tradycyjnym autem z silnikiem spalinowym i chciałbyś wiedzieć, jak bardzo opłaca Ci się przesiąść do elektrycznego Mercedesa? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji EQ Ready, aby wygenerować specjalny indywidualny raport. Uruchamiaj aplikację EQ Ready podczas codziennego użytkowania swojego auta. EQ Ready działając w tle zbierze dane i pokaże, czy samochód elektryczny będzie odpowiadał Twojej dynamice jazdy i odległościom, jakie pokonujesz. Poznasz koszty eksploatacji, różnice w stylu jazdy i częstotliwość, z jaką powinieneś ładować wymarzonego „elektryka”, z uwzględnieniem temperatury otoczenia!

Bezpiecznie jak w Mercedesie? Skorzystaj z ochrony, jaką daje Ci najnowsza technologia!

Niezależnie od tego, czy wieziesz dzieci do szkoły czy na obóz kitesurfingu, Mercedes-Benz dba o Twoje bezpieczeństwo. EQV wyposażony jest w nowoczesne systemy biernego i aktywnego wspomagania kierowcy w trudnych sytuacjach na drodze. Opcjonalny system kamer 360° pozwoli Ci spokojnie zaparkować nawet w zatłoczonych miejscach!

Skorzystaj z Pakietu Bezpiecznego Wyboru

Ochrona gwarancyjna i aż cztery bezpłatne przeglądy! Twój EQV jest objęty opieką serwisową. Aż cztery bezpłatne przeglądy w naszych serwisach Mercedes-Benz pokażą Ci, że Twój pojazd jest przygotowany na długą eksploatację. Ochrona gwarancyjna to kolejny dowód na to, że jesteśmy przekonani o jakości modelu EQV.

 • Skorzystaj z energi dobrego wsparcia

Gwarancja dla baterii aż na 8 lat !
EQV to jest wydajna i mocna bateria. Wyposażona w możliwość błyskawicznego ładowania do 80% pojemności będzie Twoim sprawdzonym towarzyszem w dalekich podróżach. To 8 lat gwarancji lub 160 000 km przebiegu sprawia, że możesz spać spokojnie. Wiesz, że w Twoim Mercedesie drzemie źródło prawdziwej energii. 

 •  Karta wygodnego ładowania
Dzięki karcie Mercedes Me Charge zyskujesz bezproblemowy dostęp do każdej stacji ładowania w całej Unii Europejskiej, niezależnie od tego przez kogo jest prowadzona. Pokonaj każdą trasę na jednej karcie, z tanim i uniwersalnym ładowaniem w całej Unii!  
eqv
 • Gwarancja Mobilności
Czasami los płata nam figla. Z EQV nie musisz zmieniać swoich planów. Gwarancja Mobilności Mercedes-Benz to usługa, która pozwoli Ci kontynuować podróż nawet w przypadku awarii. Rozbudowana sieć serwisowa przyjdzie Ci szybko z pomocą, naprawi samochód na miejscu lub zaoferuje auto zastępcze, a nawet miejsca w samolocie. Wszystko po to, żebyś dotarł zawsze do celu według planu.
eqv

Każdy dzień łatwiejszy z Mercedes me

Mercedes udowadnia, że Twój komfort jest najważniejszy.

Chcesz mieć dostęp do swojego samochodu także na odległość? Skorzystaj z udogodnień systemu Mercedes me. Dzięki nim możesz m.in.: sprawdzić, czy zamknałeś zamochód, odblokować samochód bez kluczyków, wysłać cele podróży do nawigacji, zaplanować trasę i zlokalizować samochód na dużym parkingu!

W aplikacji Mercedes me masz też dostęp do statystyk podróży. W przypadku elektrycznego EQV możesz przed podróżą włączyć klimatyzację lub ogrzewanie, ustawiając oczekiwaną temperaturę na ekranie smartfona, co zdecydowanie zwiększa komfort podróżowania zwlaszcza zimą!

                           mercedes-me-eqv

Użytkuj EQV już za 1% ceny brutto miesięcznie!

W ofercie Rent&Drive dla przedsiębiorców teraz bez wpłaty wstępnej.

Łatwiej zrealizować marzenie, kiedy dostajesz taką ofertę!

Najlepszy samochód idzie w parze z najlepszą ofertą finansową. Zamiast kupować, możesz zawrzeć wygodną i krótką umowę leasingu lub wynajmu z Mercedes-Benz.

Wyjątkowa oferta Rent&Drive 1% dla EQV.

Możesz wypożyczyć EQV na specjalnych warunkach na jeden rok. Co miesiąc płacisz ratę w wysokości zaledwie 1% wartości brutto samochodu[5]. Nie potrzebujesz wpłaty wstępnej i masz możliwość wymiany samochodu na nowy po zakończeniu umowy.

Masz pytania? Chciałbys poznać szczegóły oferty specjalnej? A może jazda testowa?

Skontaktuj się z nami

lub zapisz się online na jazdę testową

EQV 300: średnie zużycie energii elektrycznej: 28,3 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km. Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.

[1] Średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km.
Zużycie energii i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie energii i zasięg zależą od konfiguracji pojazdu. Rzeczywisty zasięg jest dodatkowo zależny od indywidualnego sposobu jazdy, sytuacji na drodze i warunków drogowych, temperatury zewnętrznej, korzystania z klimatyzacji/ogrzewania itp. i może się różnić.
[2] Czas ładowania akumulatora zależy od infrastruktury ładującej.
[3] Czas ładowania i moc ładowania zależą od różnych czynników, takich jak na przykład temperatura akumulatora, urządzenia zasilania energią czy poziom naładowania akumulatora.
[4] Dane użyte do obliczenia – EQV 300: średnie zużycie energii WLTP w trybie mieszanym 28,3 kWh/100km, średnia cena energii elektrycznej dla gospodarstw domowych 0,66 zł brutto / kWh (źródło: Informacja Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr 21/2021).
[5] Warunki umowy: Oferta dostępna tylko dla przedsiębiorców. Dotyczy wybranych pojazdów z rocznika 2021. Wpłata wstępna 0%, Kaucja od 0 PLN (w zależności od oceny kredytowej), Okres wynajmu 12 miesięcy, Roczny przebieg 15 000 km (do kalkulacji możliwy jest też inny z przedziału 10 000 - 35 000 km), Stałe oprocentowanie, Zamknięty odkup (klient nie ma możliwości wykupienia pojazdu na koniec trwania umowy).

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie