OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes me Charge – łatwiejsze i bardziej przejrzyste ładowanie samochodów dzięki uproszczonym stawkom

Mercedes me Charge – łatwiejsze i bardziej przejrzyste ładowanie samochodów dzięki uproszczonym stawkom

Mercedes-Benz dla około 300 000 punktów ładowania w sieci Mercedes me Charge w Europie zapewnia taryfy dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

mercedes me charge

Mercedes Me Charge cenniki dla różnych grup klientów

Dzięki taryfom Me Charge klienci zyskają gwarancję stałych, przejrzystych cen, obowiązujących niezależnie od stawek jednego z 850 operatorów ładowania w Europie.

Taryfa Mercedes Me Charge S

Mercedes me Charge S – dla osób, które z publicznych ładowarek korzystają okazjonalnie. Korzystanie ze wszystkich punktów ładowania sieci Mercedes me Charge odbywa się bez uiszczania miesięcznego abonamentu a koszty ładowania zależne są warunków danego operatora. To opcja odpowiednia dla osób, które samochód ładują głównie za pomocą własnej ładowarki, w domu lub w pracy.

 • Abonament: brak
 • Ładowanie AC i DC: w zależności od stawki operatora
 • IONITY: 3,50PLN /kWh

Cennik Mercedes Me Charge M

Mercedes me Charge M – do regularnego ładowania. Przy miesięcznym abonamencie 4,90euro klient otrzymuje stałą stawkę za kilowatogodzinę, niezależnie od operatora. To odpowiednia propozycja dla osób, które od czasu do czasu ładują samochód w trasie i preferują stałe, przewidywalne koszty ładowania.

W przypadku nabywców nowych samochodów hybrydowych plug-in Mercedes-Benz opłata abonamentowa w tym planie taryfowym przez pierwszy rok zostaje zniesiona

 • Abonament: 40PLN/miesiąc
 • Ładowanie AC: 1,32 PLN/kWh, plus 0,50 PLN za minutę po przekroczeniu 3 godz. ładowania
 • Ładowanie DC: 2,07 PLN/kWh, plus 0,50 PLN za minutę po przekroczeniu 45 min. ładowania
 • IONITY: 2,07pln/kWh

Koszty Mercedes Me Charge L

Mercedes me Charge L – do częstego ładowania. Taryfa ta zadowoli klientów, często podróżujących na długich dystansach i często ładują pojazd w trasie. Miesięczny abonament pozwala na jeszcze tańsze ładowanie w sieci Mercedes me Charge, po stałych cenach, również na stacjach szybkiego ładowania z mocą do 350kW. W przypadku nabywców nowych całkowicie elektrycznych modeli Mercede-EQ abonament za ten plan taryfowy przez pierwszy rok zostaje zniesiony, a w przypadku EQS-a przez rok do aktywacji usługi wliczone są koszty ładowania na stacjach IONITY.

 • Abonament: 96 PLN/miesiąc
 • Ładowanie AC: 1,15 PLN/kWh, plus 0,50 PLN za minutę po przekroczeniu 3 godz. ładowania
 • Ładowanie DC: 1,80 PLN/kWh, plus 0,50 PLN za minutę po przekroczeniu 45 min. ładowania
 • IONITY: 1,40 PLN/kWh

korzystne warunki ładowania samochodów elektrycznych dzięki Me Charge

Mercedes me Charge – wygodne ładowanie

Około 300 000 punktów ładowania w całej Europie zlokalizowanych m.in. w centrach miast np. centrach handlowych, hotelach, stacjach paliw. W Polsce jest to ponad 2 500 punktów popularnych sieci ładowania takich jak: : GreenWay, Ionity, Elocity, Noxo, Budimex, Mobility. Dzięki aplikacji Mercedes me użytkownicy z wyprzedzeniem otrzymują informację o ich dokładnej lokalizacji i dostępności. W modelach w pełni elektrycznych informacje te są również dostępne za pośrednictwem systemu operacyjnego. Inteligentna nawigacja systemu MBUX pozwala natomiast w efektywny sposób zaplanować trasę podróży w oparciu m.in. o dostępność stacji ładowania.
Uwierzytelnianie na stacji odbywa się na kilka sposobów: za pomocą wyświetlacza w systemie multimedialnym MBUX, aplikacji Mercedes me, karty Mercedes me Charge lub bezpośrednio przez Plug & Charge (dla wybranych modeli). Cała reszta jest automatycznie obsługiwana przez Mercedes me Charge. Klienci mogą czerpać korzyści z podpisanej umowy na ładowanie – koszty za każdy proces uzupełniania energii, nawet ten za granicą, są wtedy naliczane automatycznie. Wszystkie procesy są automatycznie rozliczane co miesiąc. Klienci w Europie zawsze płacą standardową cenę krajową, w zależności od odpowiedniej mocy ładowania. Cena ta może różnić się zależnie od warunków umowy w danym kraju. Odbiorca z zagranicy uiszcza opłaty na warunkach identycznych jak odbiorca krajowy.

Me Charge - ładowanie samochodów elektrycznych i hybrydowych

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie