OG Banner Mobile OG Banner

Jesteśmy partnerem 62 Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Jesteśmy partnerem 62 Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Krakowski Festiwal Filmowy jest jedną z najstarszych imprez na świecie poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym oraz krótkim fabułom.

Jego trzon stanowią trzy równorzędne konkursy: dokumentalny, krótkometrażowy oraz polski. Podczas 8 festiwalowych dni widzowie mają okazję obejrzeć około 250 filmów z Polski i z całego świata. Prezentowane są one w sekcjach konkursowych oraz w pokazach specjalnych. Festiwalowi towarzyszą wystawy, koncerty, pokazy plenerowe oraz spotkania z twórcami. Festiwal co roku odwiedza ok. 900 polskich i międzynarodowych gości: reżyserów, producentów, programatorów festiwali oraz liczna krakowska publiczność.

W tym roku wśród prezentowanych produkcji znalazł się również film „Zasada”. Historia Mistrza Sobiesława Zasady, który w wieku 91lat pobił rekord Guinnessa i jako najstarszy zawodnik wziął udział w słynnym Rajdzie Safari (rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata). Miło nam poinformować, że Sobiesław Zasada Automotive jest współproducentem tego filmu.

Premierowy pokaz filmu „Zasada” odbędzie się 29 maja 2022 o godz. 17:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki ul. Rajska 12.

Seans dodatkowy 1 czerwca 2022 godz. 12:30 Kino Pod Baranami.

Również 29 maja 2022 przed Małopolskim Ogrodem Sztuki uczestnicy festiwalu będą mogli zapoznać się z najnowszym, pierwszym w pełni elektrycznym modelem Mercedes-AMG – EQE43 4MATIC.

Więcej informacji o Krakowskim Festiwalu Filmowym: www.krakowfilmfestival.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie