OG Banner Mobile OG Banner

Poznajcie Team Surówka!

Poznajcie Team Surówka!

W świecie sportu są dyscypliny gdzie Polacy osiągają prawdziwe sukcesy, jednak są one często pomijane w mediach. Jedną z takich dyscyplin są wyścigi psich zaprzęgów.

Sobiesław Zasada Automotive lubi sportowców z prawdziwą pasją. Poza tym lubimy nietypowe wyzwania, a takim było przygotowanie samochodu do bezpiecznego przewozu psów dla Team Surówka. Samochód ze specjalną zabudową powstał na bazie Sprintera. Posiada on specjalne boksy przystosowane do przewozu psów. Gwarantuje on bezpieczny transport czworonożnych członków Team Surówka na treningi.

Historia Team Surówka rozpoczęła się w roku 1996 kiedy Mateusz Surówka dostał pierwszego psa z którym zaczął jeździć na pokazy, a później na zawody. Pierwsze dwa lata ogromnego zaangażowania w treningi rozpoczęło pasmo sukcesów które trwa aż do dziś.

Team Surówka to wielokrotny Mistrz Świata w Kategoriach:

- 2 Psy Husky
- 4 Psy Husky
- 8 Psów Husky 

Największe sukcesy Team Surówka odniosło w 2012 roku - cztery złote medale na Mistrzostwach Świata zdobyte przez Mateusza Surówkę wraz z synem Filipem.  

Po 2012 roku Mateusz Surówka zupełnie zrezygnował z kategorii 2, 4, 8 psów na rzecz Kategorii Open, która oznacza zaprzęg prowadzony przez 12-14 psów. W tej kategorii jest co roku niepokonany!

On i jego psy charakteryzują się dużym zaangażowaniem, zawsze walczą do końca.

W  2013 roku do Team Surówka dołączyła córka Mateusza, Alicja Surówka, która zastąpiła swojego brata Filipa.  Ona również potrafi pokazać pazur w zawodach wygrywając z zawodnikami Światowej klasy. Przez ostatnie 4 lata wygrywała kategorie Junior w zawodach rangi Mistrzowskiej.

Sobiesław Zasada Automotive mocno kibicuje i życzy kolejnych sukcesów!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie