Mercedes-Benz Vans czyli Marka Godna Zaufania

Mercedes-Benz Vans czyli Marka Godna Zaufania

Samochody Dostawcze Mercedes-Benz zostały nagrodzone tytułem Marka Godna Zaufania 2017.

Pracownia badawcza MillwardBrown na zlecenie wydawcy miesięcznika My Company Polska przeprowadziła badanie Marka Godna Zaufania. Pośród wielu kategorii znalazła się również dotycząca samochodów dostawczych. W tej kategorii już drugi rok z rzędu zwyciężyły Samochody Dostawcze Mercedes-Benz.

Badanie Marka Godna Zaufania miało na celu poznanie opinii na temat najlepszych marek, produktów i usług oraz ocena perspektyw rozwoju biznesu w Polsce. Spośród czytelników miesięcznika, zostały wybrane osoby prowadzące przedsiębiorstwa z sektora małych i średnich przedsiębiorstw i to oni stanowili próbę badawczą. Osoby te zostały poproszone o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, jaka marka stanowi dla nich Markę Godną Zaufania. Oznacza to, że nie była to forma klasycznej ankiety, lecz faktycznie pierwsze skojarzenie i pierwsza marka, którą badani wymieniali.


W kategorii samochód dostawczy, ponad 21% respondentów spontanicznie wskazało markę Mercedes-Benz jako producenta samochodów, który jest godnym zaufania partnerem do prowadzenia biznesu. To kolejne wyróżnienie pozostaje dowodem, że nieustanne podnoszenie standardów, wprowadzanie innowacji oraz nastawienie na jakość produktu znajdują uznanie w oczach przedsiębiorców.


Aktualnie oferta Mercedes-Benz Vans obejmuje trzy modele - Citan, Vito i Sprinter - w szerokiej gamie wersji napędowych oraz nadwoziowych. Przykładowo, Vito można nabyć aż z trzema rodzajami napędu: na przednie, tylne lub wszystkie koła. W swoich klasach każdy z modeli wyróżnia się typowym dla Mercedesa poziomem ergonomii, komfortu, bezpieczeństwa, funkcjonalnością i komfortem.


Marka Godna Zaufania 2017, czyli modele Mercedes-Benz Vans dostępne "od ręki".

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie