Wakacje z Marco Polo Fit Tour

Wakacje z Marco Polo Fit Tour

Wakacje to przede wszystkim okres wypoczynku. Wtedy również mamy więcej czasu aby zadbać o swoje dobre samopoczucie. Dlatego jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na letnie aktywności Mercedes-Benz Vans zaplanowane w ramach Marco Polo Fit Tour oraz  Enea IRONMAN 70.3

Już w najbliższy weekend 21 lipca od godz. 18. Mercedes-Benz Marco Polo Fit Tour będzi obecni  na Mazurach w klimatycznym Giżycku na kempingu  Eko Marina, po czym udamy się dalej na północ Polski.
Tam stylowo i komfortowo, jak przystało na nasze samochody rekreacyjne Marco Polo Horizon, spędzimy czas na campingach na Półwyspie Helskim.

Wystawie samochodów  Marco Polo i Marco Polo Horizon towarzyszyć będą  aktywności promujące zdrowy i aktywny wypoczynek podczas wakacji na kempingach.
I tak w strefie Marco Polo Fit Tour będzie można spotkać m. in. Małgorzatę Albin, Mistrzynię Świata federacji IKMF, która poprowadzi ćwiczenia z kettlebell.
W kąciku zdrowego odżywiania gościć będziemy uczestniczkę finałowej edycji programu  MasterChef – Samar Khanafar, która pokaże, jak w warunkach campingowych przygotować zdrowy i smaczny posiłek.

W nasze j strefie będzie można też skorzystać z analizatora składu ciała InBody oraz poćwiczyć jogę pod okiem profesjonalnej trenerki Adrianny Łaskarzewskiej.

Pamiętamy też o najmłodszych – w strefie dziecięcej będą zajęcia dedykowane tylko dla nich.
To tylko niektóre niespodzianki, jakie czekają na naszych gości na kempingach. Strefa Marco Polo Fit  Tour otwarta będzie od godz. 10:00.

Za to w dniach 4-6 sierpnia, już po raz  trzeci Klasa V będzie obecna w Gdyni podczas niezwykłego wydarzenia,  jakim  jest Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife.

Mercedes Benz jest  oficjalnym partnerem motoryzacyjnym dwóch międzynarodowych imprez triathlonowych, które odbywają się w Polsce - Enea 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife.

W strefie kibica Mercedes-Benz Vans będzie promowana Klasa V jako idealny samochód dla osób spędzających aktywnie swój wolny czas.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie