Dostawcze Mercedesy zasłużyły na tytuł Dobrej Marki 2016

Dostawcze Mercedesy zasłużyły na tytuł Dobrej Marki 2016

Samochody dostawcze Mercedes-Benz: Sprinter, Citan i Vito to solidni partnerzy w pracy. Oszczędni, wydajni i godni zaufania. Zalety dostawczych Mercedesów doceniło miliony kierowców i właścicieli firm na całym świecie. Ostatnio zaś Sprintera, Citana i Vito wspólnie uhonorowano zaszczytnym tytuł "Dobrej Marki 2016".

Od 6 lat godło "Dobrej Marki" jest przyznawane najbardziej rozpoznawalnym oraz innowacyjnym markom, funkcjonującym na polskim rynku. Skupia się na podkreślaniu najwyższej jakości wyróżnianych produktów i usług.

Wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w poszczególnych kategoriach oceniane są na podstawie badań statystycznych przeprowadzonych przez redakcje „Forum Biznesu” i „Biznes Trendów”. Przedmiotem tych analiz jest m.in. pozycja rynkowa marek, produktów i usług, ich jakość oraz stopień zaufania klientów. Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Badania przeprowadzone są metodą sondaży telefonicznych (CATI), przeprowadzanych na grupie minimum 1000 osób, a także ankiet internetowych i wywiadów bezpośrednich. Co ważne, w pierwszej kolejności ankietowani przywołują konkretne marki z pamięci. Ich tegoroczne rezultaty wyraźnie wskazały, że liderem polskiego rynku samochodów dostawczych pod kątem postrzegania przez potencjalnych klientów oraz najwyższej jakości są dobrze wszystkim znane: Citan, Sprinter i Vito. Dostawcze Mercedesy zasłużenie otrzymały tytuł "Dobrej Marki 2016". Dodatkowo, Sprinter zdobył niedawno tytuł Auta Flotowego 2015 w Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS.
 
W sumie daje to niezwykle udaną końcówkę roku 2015 dla samochodów dostawczych Mercedes-Benz, które teraz mogą oczywiście Państwo nabyć w naszych salonach na bardzo atrakcyjnych warunkach. Warto je poznać. Serdecznie do tego zachęcamy!
 
 
--
Wyprzedaż samochodów dostawczych Mercedes-Benz z rocznika 2015 w Sobiesław Zasada Automotive:
Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie