Sobiesław Zasada Automotive na Cavaliadzie

Sobiesław Zasada Automotive na Cavaliadzie

W ubiegłym tygodniu Kraków był świadkiem wielkiego święta jeździectwa.

CAVALIADA Tour to cykl międzynarodowych zawodów jeździeckich, które odbywają się w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie. Trzecim etapem CAVALIADA Tour 2019/2020 były zawody CSI2*-W w Krakowie, które odbyły się w dniach 20-23.02.2020 na TAURON Arena Kraków.

Na program CAVALIADY składały się cztery konkurencje jeździeckie: skoki przez przeszkody, powożenie, ujeżdżenie i WKKW, a także rozrywkowe konkursy specjalne, jak Venus vs. Mars, Potęga Skoku czy sztafeta. Nie zabrakło emocjonujących pokazów, które wyjątkowo w Krakowie odbyły się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

Dodatkowo, w tym roku część skokowa, a konkretnie konkurs Grand Prix, po raz pierwszy był kwalifikacją do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej.

Sobiesław Zasada Automotive miał przyjemność być jednym ze sponsorów. Pierwszego dnia zawodów w Halowym Pucharze Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi mieliśmy zaszczyt wręczyć nagrodę dealera Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, pod patronatem Polskiego Związku Jeździeckiego. Zwycięzcą został Piotr Mazurek z Mazurek Horse Team, który po raz czwarty wygrał Cavaliada Driving Tour.

Najbardziej emocjonującym momentem była sztafeta w której wzięła udział nasza Klasa X 350 D EXY OFF-ROAD! Konie mechaniczne miały szansę zmierzyć się ze sportowymi końmi.
Kto wypadł lepiej? Sprawdźcie sami!

 Cały czas z trybun rywalizacji na parkurze przyglądała się Klasa X.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie