OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Benz Sprinter Furgon, eVito Tourer i EQV w promocji! Jesienna ofensywa Vanów!

Mercedes-Benz Sprinter Furgon, eVito Tourer i EQV w promocji! Jesienna ofensywa Vanów!

W ramach jesiennej ofensywy, Mercedes-Benz prezentuje atrakcyjne możliwości leasingu dla przedsiębiorców. Teraz możesz zyskać dostęp do trzech znakomitych modeli: Sprinter Furgon, eVito Tourer i EQV, z korzyścią dla Twojej firmy. Poniżej przedstawiamy konkretne informacje dotyczące okresu leasingu, ceny oraz przebiegu, abyś mógł dokładnie rozważyć tę ofertę.

Mercedes-Benz Sprinter Furgon – wszechstronny, niezawodny i komfortowy

Mercedes-Benz Sprinter

Sprinter Furgon to popularny model dostawczy, idealny dla przedsiębiorców i firm potrzebujących przestronnego i wszechstronnego pojazdu dostawczego. Oferuje znaczną przestrzeń ładunkową, co czyni go doskonałym rozwiązaniem do przewozu towarów, narzędzi czy wyposażenia. Sprinter Furgon jest znany ze swojej niezawodności i doskonałego komfortu jazdy, co sprawia, że jest to popularny wybór w segmencie pojazdów dostawczych.

Okres leasingu: 24 miesiące

Cena: 664 zł netto/miesiąc

Przebieg roczny: 20 000 km

Sprawdź nasze oferty!

Mercedes-Benz eVito Tourer – jest elektryczny i ekonomiczny, a do tego sprawdzi się jako minibus

Mercedes-Benz eVito

eVito Tourer to model elektryczny, co oznacza, że jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie wysoce ekonomiczny w eksploatacji. Ten model jest wielofunkcyjny i może służyć zarówno jako pojazd dostawczy, jak i jako minibus, idealny do przewozu pasażerów. Dzięki cichemu działaniu silnika elektrycznego oraz niskim kosztom eksploatacji, eVito Tourer jest doskonałym wyborem dla firm, którym zależy na zrównoważonym rozwoju.

Okres leasingu: 24 miesiące

Cena: 1541 zł netto/miesiąc

Przebieg roczny: 10 000 km

Sprawdź nasze oferty!

Mercedes-Benz EQV – Elektryczna Klasa V

Mercedes-Benz EQV

EQV to elektryczna wersja modelu Klasy V, co oznacza, że jest luksusowym minivanem idealnym do przewozu pasażerów. Posiada nowoczesny design i zaawansowany system napędu elektrycznego, co sprawia, że podróże są komfortowe i bezemisyjne. EQV to doskonały wybór dla firm świadomych ekologii, które chcą zapewnić swoim klientom komfortową i ekologiczną podróż.

Okres leasingu: 24 miesiące

Cena: 1616 zł netto/miesiąc

Przebieg roczny: 10 000 km

Sprawdź nasze oferty!

Mercedes-Benz EQV, eVito Tourer i Sprinter Furgon w atrakcyjnym finansowaniu

To są konkretne informacje dotyczące okresu leasingu, ceny i przebiegu dla każdego z tych modeli. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami, uzyskaj więcej szczegółów i pozwól nam dostosować ofertę do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Kontakt do nas

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie