OG Banner Mobile OG Banner

K. Stoch, A. Bargiel i M. Kościuszko w naszym kalendarzu na 2016 rok!

K. Stoch, A. Bargiel i M. Kościuszko w naszym kalendarzu na 2016 rok!

Kamil Stoch, Andrzej Bargiel, Michał Kościuszko – 3 niezwykłych sportowców, którzy na co dzień przekraczają granice ludzkich możliwości. 12 nietuzinkowych samochodów, oddających w pełni pasję do motoryzacji. Fotograf potrafiący w unikalny sposób połączyć oba te światy. To właśnie znajdą Państwo w kalendarzu Sobiesław Zasada Automotive 2016. Udostępniamy go do pobrania całkowicie za darmo.

Andrzej Bargiel i fotograf Marcin Bujak

Publikacja kalendarza ze zdjęciami autorstwa Marcina Bujaka staje się powoli tradycją w Sobiesław Zasada Automotive. Edycja na 2016 rok przedstawia fotografie Kamila Stocha, Andrzeja Bargiela i Michała Kościuszko wraz z najnowszymi modelami Mercedes-Benz i Mercedes-AMG m. in.: G 500 4x42, Mercedes-AMG GT S, C 250 Coupe.

W tym roku postanowiliśmy udostępnić Państwu kalendarz Sobiesław Zasada Automotive 2016 do pobrania całkowicie za darmo:

Liczymy, że kalendarz Sobiesław Zasada Automotive 2016 przyniesie Państwu mnóstwo szczęścia oraz sukcesów w nadchodzącym roku. Życzymy Państwu, by 2016 był jednym z najlepszych dat w całym XXI wieku!

Fotograf Marcin Bujak w trakcie realizacji sesji do kalendarza Sobiesław Zasada Automotive 2016

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie