OG Banner Mobile OG Banner

Usługa „Internet w samochodzie” dostępna w samochodach Mercedes-Benz

Usługa „Internet w samochodzie” dostępna w samochodach Mercedes-Benz

Nowa usługa w Mercedes Me Connect. Użytkownicy Mercedesów mają teraz do dyspozycji nową usługę – „Internet w samochodzie”. Dzięki zainstalowanej w samochodzie karcie SIM mogą korzystać z radia internetowego i przeglądarki stron www zintegrowanej z systemem multimedialnym, a także – zależnie od wersji – udostępniać połączenie pasażerom.

Jak działa usługa "Internet w samochodzie" w Mercedes?

  • Usługa „Internet w samochodzie” zarezerwowana jest dla samochodów klas: A, B, E, S, GLA, GLB, CLA, GLC, GLE oraz GLS wyposażonych w system telematycznym MBUX. Dzięki zainstalowanej w aucie karcie SIM moduł łączności bezprzewodowej zapewnia szybkie połączenie z internetem – z prędkością LTE – i pozwala cieszyć się dostępem do sieci w Polsce oraz w wielu krajach Europy.
  • "Internet w samochodzie" jest dostępny także za granicą bez dodatkowych opłat roamingowych. Poza Polską usługa dostępna jest dla następujących krajów: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Lichtenstein, Luxemburg, Holandia, Portugalia, Ruminia, Hiszpania, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania.
  • Usługa świadczona jest we współpracy z operatorem sieci PLUS.

Mercedes internet w samochodzie

Pięć powodów, dla których warto wybrać Internet w samochodzie

1. Z Wi-Fi w samochodzie może korzystać kilka osób jednocześnie
2. Nie musisz udostępniać internetu ze swojego telefonu. Dbasz o baterię.
3. Ze swojego pakietu internetu w samochodzie możesz korzystać także w innym samochodzie tej samej marki, wyposażonym we wbudowaną kartę SIM (wykorzystujesz swój zakupiony pakiet).
4. Nie ponosisz dodatkowych opłat roamingowych za korzystanie z Internetu w samochodzie w kilkunastu krajach europejskich.
5. Korzystasz z Mobilnego Internetu roku 2017

Internet w samochodzie

Usługa „Internet w samochodzie” jest dostarczana przez sieć komórkową PLUS we współpracy z Vodafone. Można z niej korzystać po wykupieniu jednego z dostępnych pakietów danych. Ich ceny wahają się od:

  • 9 zł za dobowy pakiet 3 GB,
  • 29 zł za miesięczny pakiet 10 GB,
  • 279 zł za 100 GB pakiet na cały rok.

Istnieje możliwość zakupu pakietów „na zapas”. Na próbę klient otrzymuje jednorazowy, bezpłatny pakiet danych (1 GB na 28 dni).

Usługa „Internet w samochodzie” nie jest przypisana do samochodu, lecz połączona z kontem klienta, toteż po zmianie auta na innego Mercedesa nadal będzie można korzystać z zakupionych wcześniej pakietów danych. W większości krajów europejskich usługa działa bez dodatkowych opłat roamingowych.

Szczegółów udzielą Ci nasi Doradcy Serwisowi.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie