OG Banner Mobile OG Banner

Nowa Klasa V. Czas na Twój ruch

Nowa Klasa V. Czas na Twój ruch

Nowa V klasa - przestrzeń i komfort wnętrza

Dla rodziny na wakacjach i do pracy na co dzień. Jaka jest Twoja decyzja?

Nowy silnik i skrzynia biegów.

Nowa V klasa to najmocniejsza wersja napędowa silnika oznacza nawet 239KM/500Nm mocy połączonych z nową, automatyczną 9-biegową skrzynią biegów 9G-TRONIC.

Poczuj moc i dynamiczne przyśpieszenie do 100 km/h już w 7,8 s przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki całkowicie nowej jednostce napędowej [średnie zużycie paliwa: 8,6 l/100 km; emisja CO2: 225 g/km*]

* Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.     

Przestronność w standardzie.     

Wybierz niezwykle przestronną nową klasę V, którą może podróżować komfortowo nawet 8 osób. Sprawdź możliwości konfiguracji foteli, dzięki którym idealnie dostosujesz przestrzeń – od pojedyńczych, luksusowych foteli do wygodnych kanap oraz dodatkowym opcjom takim jak opcjonalny pakiet stołowy czy pakiet leżanki. W odświeżonej wersji Klasy V pasażerowie z tyłu mogą cieszyć się wyjątkowo wygodną przestrzenią. Opcjonalnie dostępne luksusowe fotele w pierwszym rzędzie siedzeń to czysta przyjemność. Podobnie jak w Klasie S, oferują możliwość pełnego rozłożenia (funkcja spania), masaż pleców oraz ogrzewanie i wentylację. Podróż nową Klasą V występującą w roli shuttle busa sprawia, że po męczącym locie lub spotkaniu biznesowym można się poczuć jak na zabiegu w spa.

Bezpieczna podróż.

Nowa klasa V jest bogata w zaawansowaną technikę i systemy wspomagania, pomagając kierowcy w wymagających sytuacjach na drodze oraz zapewniając wszystkim pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  • adaptacyjne reflektory w technologii LED (ILS LED)
  • nowy asystent świateł drogowych Highbeam Assist PLUS zapewniający bezkompromisowe oświetlenie drogi w każdych warunkach pogodowych,
  • nowy, jeszcze lepszy Aktywny asystent układu hamulcowego
  • pozostałe systemy bezpieczeństwa – Asystent utrzymania pasa ruchu, Asystent bocznego wiatru, Asystent martwego pola, Aktywny asystent parkowania z kamerą 360 i Prewencyjny system ochrony pasażerów PRE-SAFE®

Nowy Mercedes-Benz klasa V to także nowe kolory i wzory felg, warianty tapicerek i elementy wyposażenia – teraz zyskasz nowe możliwości indywidualizacji swojego auta. 

Spełnij swoje marzenie. 

Wybierz korzystne miesięczne raty leasingowe, zamiast kupować samochód na własność.

Program finansowania Lease&Drive to wymarzony samochód w niskich ratach miesięcznych. Płacąc co miesiąc drobny ułamek ceny, możesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem, które daje nowy Mercedes V klasa 2019. Nie musisz przy tym inwestować własnego kapitału, a umowę możesz rozszerzyć o liczne dodatkowe opcje.

Skonfiguruj swoją Nową Klasę V 

lub odwiedź przeglądarkę samochodów dostępnych od ręki i wyjedź jedną z gotowych do odbioru Klas V w promocji Lease&Drive 1% za 1% ceny samochodu miesięcznie*

*Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 5% wartości pojazdu, okres umowy 48 miesięcy, średnioroczny przebieg 25 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie