OG Banner Mobile OG Banner

Wirtualne zwiedzanie Muzeum Mercedes-Benz

Wirtualne zwiedzanie Muzeum Mercedes-Benz

Zapraszamy Cię do zwiedzenia muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie! Bez biletu, ale legalnie, wprost z własnego fotela!

Wirtualna wizyta w Muzeum Mercedes-Benz

Teraz możesz zapoznać się ze 135-letnią historią marki, bez podróży do Stuttgartu.

Wirtualne zwiedzanie muzeum Mercedes to przegląd wystawy o powierzchni 16 500 metrów kwadratowych, który oznacza nawet 5-kilometrowy spacer. Aby „zorganizować” własną wycieczkę, dostosowaną do indywidualnych życzeń, wystarczy kilka kliknięć na stronie internetowej Muzeum. Znajdują się tam 360-stopniowe zdjęcia wszystkich siedmiu sal Legend oraz pięciu Collection wraz ze stacjonującymi tam pojazdami. 

>> Wejdź do Muzeum Mercedes-Benz

Każda wizyta w Muzeum jest wyjątkowym doświadczeniem. Na tej perspektywie skupia się internetowa seria, która dokumentuje zwiedzanie w towarzystwie różnych bohaterów. Należą do nich:
>> Jutta Benz – prawnuczka wynalazcy samochodu Carla Benza i jego żony Berthy

wirtualne zwiedzanie muzeum mercedes

>> Bernd Mayländer - który od 20 lat jeździ samochodem bezpieczeństwa w Formule 1

muzeum mercedes-benz online


Instagram - interaktywne wycieczki


Przewodnicy Muzeum Mercedes-Benz mają do opowiedzenia niezliczone historie na temat jego eksponatów i architektury. Swoim entuzjazmem i zaskakującymi faktami dzielą się z gośćmi podczas wycieczek – zarówno na miejscu, jak i na Instagramie, gdzie można obejrzeć i wysłuchać opowieści o najważniejszych aspektach wystawy stałej. Ponadto można zapoznać się ze o specjalną ekspozycją na 40-lecie Klasy G, z fascynującymi ciekawostkami na temat tego legendarnego modelu. Muzeum Mercedes-Benz online to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich fanów motoryzacji!

wirtualne zwiedzanie muzeum mercedes

Wirtualne zwiedzanie muzeum Mercedes na Youtube

YouTuber Shmee150 podczas swojej wycieczki po muzeum – w 180-stopniowym formacie wirtualnej rzeczywistości – zdradza pięć mało znanych faktów na temat Mercedes-Benz i poprzednich marek. Widzowie mogą „rozejrzeć się” po muzeum za pomocą wskaźnika myszy lub poruszając smartfonem. 
Dla tych, którzy na wirtualne zwiedzanie muzeum Mercedes chcą poświęcić więcej czasu, dostępna jest kompleksowa wycieczka prezentująca Muzeum Mercedes-Benz nocą. Film powstał podczas wydarzenia „Noc w muzeum” z udziałem blogerów i influencerów, którym pozwolono pozostać w muzeum na noc.


Gratka dla fanów Mercedes-Benz Classic

Na stronie oddziału Mercedes-Benz Classic udostępniono szeroką gamę cyfrowych formatów – a wśród nich ALL TIME STARS, archiwa i kolekcja, Classic Center i oficjalne kluby marki. Muzeum Mercedes-Benz online to gratka dla osób ciekawych historii jednej z najważniejszych firm motoryzacyjnych na świecie.

Cyfrowe kanały oferują dodatkowe atrakcje związane z klasycznymi modelami z gwiazdą. W quizie pt. „Który klasyk pasuje do Ciebie",  użytkownicy mogą dowiedzieć się, który samochód z około 135-letniej historii marki odpowiada ich osobowości. A przykładowe typy można znaleźć także w przewodniku pt. „Który klasyk dla kogo”

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie