Mercedes-Benz w gotowości do produkcji sprzętu medycznego, do walki z pandemią COVID-19!

 Mercedes-Benz w gotowości do produkcji sprzętu medycznego, do walki z pandemią COVID-19!

Mercedes w walce z pandemią

Mercedes-Benz w gotowości do produkcji sprzętu medycznego, do walki z pandemią COVID-19! Grupa zaoferowała wsparcie przy produkcji sprzętu medycznego. Za pomocą drukarek 3D można wytwarzać pojedyncze elementy, pilnie potrzebne w technologii medycznej z powodu panującej pandemii COVID-19.

mercedes w walce z pandemią

Pomoc w produkcji sprzętu medycznego 

Ponieważ dysponujemy niezwykle kompetentnym zespołem i wieloletnim doświadczeniem w technice druku 3D, jesteśmy gotowi, by wnieść swój wkład w produkcję urządzeń medycznych. W tym celu pozostajemy również w kontakcie z rządem kraju związkowego Badenia-Wirtembergia. Na potrzeby produkcji oferujemy nasze doświadczenie i specjalistyczną wiedzę; teraz czas, by skontaktował się z nami sektor technologii medycznej. Nasze drukarki 3D są w pełni dostępne” – powiedział Jörg Burzer, członek zarządu Mercedes-Benz AG ds. produkcji i łańcucha dostaw.

mercedes sprzęt medyczny

Dodatkowo Aparaty oddechowe, które mogą pomóc uchronić pacjentów z COVID-19 przed intensywną opieką medyczną – przystosowane przez inżynierów mechaników z Kolegium Uniwersyteckiego w Londynie (UCL) oraz klinicystów z londyńskiego szpitala University College (UCLH) we współpracy z Mercedes-AMG High Performance Powertrains (Mercedes-AMG HPP) – zostały zatwierdzone do użytku przez brytyjski system opieki medycznej NHS. Mercedes w walce z pandemią jednoczny się z lekarzami i całym personelem medycznym.

Sprawdź jak funkcjonują salony mercedes w czasie pandemii Covid-19

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie