OG Banner Mobile OG Banner

Wnętrze Nowej Klasy E

Wnętrze Nowej Klasy E

Sportowe, cyfrowe, niezmiennie najwyższej jakości. To główne atrybuty zaprezentowanego właśnie wnętrza nadchodzącej Nowej Klasy E.

To kombinacja cyfrowego i analogowego luksusu, charakterystycznego dla najwyższej klasy modeli Mercedes-Benz.

Wnętrze Nowej Klasy E, będzie mogło zostać wyposażone w opcjonalny MBUX Superscreen z wyświetlaczem dla pasażera z przodu (podobnie jak ma to miejsce w przypadku znanego nam już z wybranych modeli elektrycznych MBUX Hyperscreeen).

Dzięki cyfrowym innowacjom wnętrze Nowej Klasy E staje się jeszcze bardziej inteligentne, osiągając nowy wymiar personalizacji i inteligencji.

mbux superscreen

Kolejną z nowości, będzie opcjonalne, nowe, aktywne oświetlenie wnętrza Active Ambient Ligtining – dzięki któremu pasażerowie Nowej Klasy E będą mogli odczuwać muzykę i dźwięk z filmów lub aplikacji, również za pośrednictwem wizualizacji na pasie świetlnym.

active ambient lighting

Klasa E serii 214 wyposażona będzie również w szereg nowych rozwiązań multimedialnych, takich jak np. możliwość instalacji aplikacji innych firm lub kamera wbudowana w deskę rozdzielczą. Dzięki temu, w trakcie postoju samochodu, bezpośrednio z jego wnętrza, kierowca będzie mógł np. uczestniczyć w wideokonferencjach.

Nowa Klasa E zadebiutuje w rynku europejskim latem 2023.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie