OG Banner Mobile OG Banner

Wygraj Subaru na weekend! Konkurs #SubaruNaCzasie: Dołącz do Naszego Wyzwania na Facebooku!

Wygraj Subaru na weekend! Konkurs #SubaruNaCzasie: Dołącz do Naszego Wyzwania na Facebooku!

Z wielką radością ogłaszamy start naszego konkursu fotograficznego #SubaruNaCzasie na profilu Facebook! W okresie letnich miesięcy – czerwiec, lipiec i sierpień 2024 r. – zapraszamy naszych fanów i entuzjastów marki Subaru do aktywnego udziału w wyjątkowym wyzwaniu, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Na czym polega konkurs?

Na początku każdego miesiąca zostanie ogłoszony temat konkursu na naszym profilu Facebook: Subaru Sobiesław Zasada Automotive. Zadania będą różnorodne i mamy nadzieję ciekawe. Liczymy na kreatywne fotografie z Waszymi Subaru, z podróży, pracy, wypoczynku itd., możliwe quizy związane z naszą marką i historią. Chcemy Was - Obserwujących, zaangażować do zamieszczania autorskich fotografii konkursowych pod postem informującym o rozpoczęciu konkursu.

Będziecie mieć sporo czasu, bo każdy z trzech konkursów będzie trwał przez miesiąc.

Jak wziąć udział?

  1. Śledź nasz profil na Facebooku.
  2. Bądź na bieżąco z nowymi postami i zadaniami konkursowymi.
  3. Wykonaj zadanie: Odpowiedz na post konkursowy zgodnie z jego wytycznymi.
  4. Udostępnij odpowiedź: Publikuj swoje zdjęcia w komentarzach pod postem konkursowym, używając hashtagu #SubaruNaCzasie.
  5. Wygrywaj nagrody: Każdego miesiąca wybieramy najlepsze odpowiedzi, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Logo - Subaru Sobiesław Zasada Automotive

Co można wygrać?

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy fantastyczne nagrody, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Wśród nich znajdą się między innymi gadżety Subaru oraz „Subaru na weekend”, co pozwoli poczuć prawdziwą moc Subaru.

Konkurs #SubaruNaCzasie - nagrody

Dlaczego warto wziąć udział?

Konkurs #SubaruNaCzasie to doskonała okazja, aby podzielić się swoją pasją do marki Subaru, poznać innych fanów, a także zdobyć wyjątkowe nagrody. Chcemy, aby każdy z Was poczuł się częścią naszej społeczności i miał szansęna wspólną zabawę.

Kiedy startujemy?

Pierwszy konkursowy post pojawi się już 8 czerwca 2024 roku, a kolejne będą publikowane na początku każdego miesiąca. Każdy konkurs będzie trwał do końca miesiąca, a po tym terminie Komisja Konkursowa wybierze od jednego do trzech laureatów w terminie do 10 dni roboczych po zakończeniu edycji danego konkursu. Nie przegapcie tej okazji i dołączcie do nas na Facebooku!

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i do zobaczenia na naszym profilu Facebook!

Pod tym linkiem zamieszczamy Regulamin Konkursu #SubaruNaCzasie.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie