OG Banner Mobile OG Banner

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJĄ "PRO ENDOCRINOLOGIA"

WSPÓŁPRACA Z FUNDACJĄ "PRO ENDOCRINOLOGIA"

Jest nam niezmiernie miło poinformować o podjętej współpracy z fundacją Pro Endocrinologia, w ramach Festiwalu „Black or White”.

To wyjątkowe partnerstwo ma na celu wsparcie osób zmagających się z nowotworami neuroendokrynologicznymi i jest częścią naszego zaangażowania w ósmą edycję tego edukacyjno-naukowego wydarzenia, które jest już stałym punktem w kulturalnym krajobrazie Krakowa.

Festiwal „Black or White” w swojej części edukacyjnej integruje wiedzę specjalistyczną z różnych dziedzin medycyny, poprzez serię konferencji skierowanych do specjalistów oraz osób dotkniętych chorobą i tych, którzy mogą nią zostać zagrożeni. Jego kluczowym momentem jest koncert zaplanowany na 8 czerwca 2024 roku w Klubie Studio, z którego cały dochód zostanie przekazany na działania Fundacji Pro Endocrinologia.

Inicjatorką festiwalu jest prof. Anna Sowa-Staszczak, lekarz i wokalistka zespołu Akustyczna OpeRacja, która dzięki muzyce chce zniwelować dystans między lekarzem, a pacjentem oraz podkreślić znaczenie empatii w procesie leczenia.

Festiwal edukuje i zwraca uwagę na problemy diagnostyczne związane z nowotworami neuroendokrynologicznymi, które są często rozpoznawane zbyt późno. Nasza obecna współpraca z innowacyjnymi projektami zdrowotnymi, jak system monitorowania zdrowia piersi AILIS, bazujący na sztucznej inteligencji, podkreśla nasze zaangażowanie w poprawę diagnostyki i terapii tych ciężkich chorób. A to dla nas bardzo ważne.

Jako społecznie odpowiedzialna firma, dążymy do tego, aby każda inicjatywa, którą wspieramy, przyczyniała się do realnej poprawy jakości życia pacjentów, oferując nowe, efektywne metody diagnostyki i leczenia, a także oraz promując zdrowie na każdym możliwym poziomie. Ta współpraca stanowi doskonałą okazję do połączenia sił ze specjalistami i zwiększenia świadomości społecznej na temat chorób neuroendokrynologicznych, co jest kluczowe dla wcześniejszego wykrywania i skuteczniejszego leczenia.

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie