OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Benz CLE Kabriolet już w naszych salonach!

Mercedes-Benz CLE Kabriolet już w naszych salonach!

Mercedes-Benz CLE Kabriolet stopniowo pojawia się w każdym naszym salonie. Przyjrzyj się jednemu z egzemplarzy tego niezwyklego modelu.

Samochód, który budzi emocje - tak można określić Mercedes-Benz CLE Kabriolet, który stanowi idealny pomost między Klasą C a Klasą E łącząc przystępność z wyjątkowym luksusem i sportowymi osiągami. Dwudrziowe nadwozie nie oznacza tu małej ilości miejsca w tylnym rzędzie. CLE Kabriolet udowadnia, że samochód z otwartym dachem może być wygodny, a zarazem niezwykle luksusowy i wyrazisty.

Mercedes-Benz CLE Kabriolet - Diesel w Kabrio? Jak najbardziej!

Wśród wersji silnikowych modelu znajduje się między innymi silnik Diesla, a także benzynowe jednostki - oferowane są także warianty z napędem 4MATIC.

Mercedes-Benz CLE Kabriolet

Detale i wnętrze - Mercedes-Benz CLE Kabriolet imponuje

Widowiskowe połączenie granatowego odcienia lakieru z ciemną skórą czy przykuwające spojrzenia białe nadwozie z czerwoną tapicerką? W przypadku CLE Kabriolet wszystkie te warianty są dostępne!

Mercedes-Benz CLE Kabriolet

Opcjonalne nagłośnienie Burmester i zawieszenie o zmiennym tłumieniu w kabriolecie

Zawieszenie DYNAMIC BODY CONTROL czy nagłośnienie Burmester 3D mogą być elementami wyposażenia, które uatrakcyjnią ten i tak nietuzinkowy model. 

Mercedes-Benz CLE Kabriolet

Chcesz dowiedzieć się więcej o CLE Kabriolet? Sprawdź wrażenia naszych ekspertów: Nasi eksperci o Mercedes-Benz CLE Kabriolet i odwiedź nasze salony w Krakowie oraz Bielsku-Białej! Wktóce model zagości też w pozostałych lokalizacjach!

Tu sprawdzisz nasze aktualne oferty na Mercedes-Benz CLE Kabriolet!

Zdjęcia: Filip Hyła

Obejrzyj galerię zdjęć egzemplarza z salonu w Bielsku-Białej.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie