Sprawdzone używane? Zasada Truck Center!

Sprawdzone używane? Zasada Truck Center!

Sobiesław Zasada Automotive Mercedes-Benz to nie tylko sprzedaż nowych samochodów. W ramach grupy Sobiesław Zasada Automotive działa Zasada Truck Center.

Głównym profilem działalności firmy Zasada Truck Center jest sprzedaż używanych ciągników siodłowych, ale także używanych samochodów dostawczych Mercedes-Benz. Wszystkie samochody dostępne w sprzedaży są wcześniej starannie wyselekcjonowane. Każdy pojazd jest przed odkupem testowany w warunkach drogowych i dokładnie sprawdzony według ściśle określonych przez producenta norm kontrolnych.

Zakupy w Zasada Truck Center to:

  • minimum formalności,
  • duży wybór samochodów
  • łatwy dojazd
  • gwarancja przebiegu i bezwypadkowości
  • hotel dla kierowcy w czasie obsługi i późniejszego serwisowania

W Zasada Truck Center preferujemy odkup pojazdów które użytkowane były w ramach dealerskich umów leasingowych, oraz umów najmu długoterminowego. Jednak użytkowanie na innych zasadach nie wyklucza przez nas odkupu pojazdu. Bezwzględnym warunkiem odkupu samochodu jest posiadanie pełnej i aktualnej historii serwisowej, oraz historii napraw. Pozwala to na dokładne określenie stanu technicznego i kondycji pojazdu, co jest gwarancją jego bezproblemowego dalszego użytkowania. Najchętniej odkupujemy samochody krajowe, w wieku do 10 lat.

Pojazdy Mercedes-Benz stanowią zdecydowaną większość w naszej ofercie, jednak posiadamy do sprzedaży również pojazdy innych  producentów.

Zainteresowanych odkupem bądź kupnem sprawdzonego samochodu dostawczego lub ciężarowego zapraszamy do kontaktu z doradcami:

Zasada truck center

 

  • Rafał Olszowski – samochody dostawcze
          tel: +48 661 660 253
          e-mail: rafal.olszowski@zasadaauto.pl
  • Jan Szymański – samochody ciężarowe
          tel: +48 663 889 994
          e-mail: jan.szymanski@zasadaauto.pl

 Chcesz zapoznać się z ofertą samochodów używanych? Wejdź na stronę
>> www.zasadatruckcenter.pl

 

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie