Zawsze na czas. Oferta dla kurierów.

Zawsze na czas. Oferta dla kurierów.

Dostawa na czas? Bez problemu! Zagwarantuj szybkość, bezpieczeństwo i rzetelność, trzy podstawowe cechy w branży kurierskiej.

Poznaj trzy samochody, które są wcieleniem tych wartości - Citana, Vito i Sprintera.

Niezawodny Citan.

Mercedes Citan to miejski samochód dostawczy o kompaktowych wymiarach i pojemnej przestrzeni ładunkowej, który idealnie sprosta różnym wyzwaniom, jakie stawia życie w mieście. Przy załadunku i wyładunku zachwycisz się elastycznością w obsłudze jego pojemnej przestrzeni ładunkowej z dużymi drzwiami i niskimi krawędziami załadunkowymi.

   

 

Ekonomiczny Vito.

Mercedes Vito jest bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej, a dzięki jego innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa swoje cele będziesz osiągać jeszcze bezpieczniej. Również jego oferta rodzajów napędu jest wyjątkowa: na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła. Dzięki temu mamy odpowiednie rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających dostawców.

Wszechstronny Sprinter.

Mercedes Sprinter jest tak wszechstronny, że z pewnością znajdziesz dokładnie taki model, jakiego potrzebujesz do realizacji swoich codziennych zadań transportowych. W celu dalszej personalizacji możesz korzystać z koncepcji intuicyjnej obsługi i wskaźników oraz z modułowych schowków, które idealnie można dostosować do sposobu użytkowania pojazdu, podobnie jak ofertę systemów multimedialnych i asystenckich. 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie