Zdolności terenowe Jeepa Wranglera wyróżnione nagrodą 4x4 Roku!

Zdolności terenowe Jeepa Wranglera wyróżnione nagrodą 4x4 Roku!

Jeep Wrangler został wyróżniony za swoje umiejętności terenowe, po raz kolejny otrzymując nagrodę specjalną „4x4 of the Year", przyznawaną przez angielski „4x4 Magazine". 

Jeep Wrangler - zwycięzca nagrody 4x4 of the Year

Jury złożone ze specjalistów z dziedziny off-roadu wystawiło na próbę amerykańskiego off-roadera, by przetestować jego umiejętności i odnieść je do innych konkurencyjnych, bardzo sprawnych samochodów.

Kryteria w specjalnej kategorii nagród „Off-Road" koncentrują się wyłącznie na osiągach pojazdu w terenie, czyli atrybucie Jeepa Wranglera, które jury szybko doceniło.
Legendarne umiejętności terenowe Jeep Wrangler sprawiają, że jest to najsprawniejszy SUV w historii,  mający niezrównane wyposażenie techniczne, które w zależności od wersji, obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4x4 (Command-Trac i Rock-Trac), elektroniczną blokadę przedniej i tylnej osi Tru-Lock, 32" opony Goodrich Mud-Terrain BF, wzorcowe w swojej kategorii kąty:  natarcia, rampowy i zejścia, płyty osłonowe podwozia i progi boczne do ekstremalnej jazdy terenowej oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.
Jeep Wrangler, jako jedyny dostępny na rynku prawdziwy SUV z napędem 4x4, umożliwia jazdę z w pełni otwartą przestrzenią nad głową, oferując różne kombinacje dachów i zapewniając jeszcze większe poczucie wolności. Należą do nich: twardy dach (hardtop), miękki dach (soft top), wersja bez dachu (no top), łatwy w obsłudze, sterowany elektrycznie dach Sky One-Touch. Wszystkie te opcje jazdy pod gołym niebem pozwalają cieszyć się wolnością w każdym terenie i o każdej porze roku zarówno podczas jazdy w mieście, jak na szlaku.

Jeep Wrangler

 

 

 

Samochód wyróżniający się doskonałymi osiągami

Gama silników Jeep Wrangler obejmuje 2,2-litrowy MultiJet II turbo diesel zapewniający moc 200 KM oraz 2,0-litrowy  silnik benzynowy o mocy 272 KM. Obie te jednostki napędowe zestawione są z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów, pojawiąjącą się po raz pierwszy w tym modelu. Ta ośmiobiegowa, automatyczna skrzynia zapewnia niezwykłe wrażenia z jazdy, niezależnie od tego, czy jest to codzienny dojazd do pracy, czy ekstremalne pełzanie po skale, dzięki czemu Klienci mogą cieszyć się płynnym i dynamicznym przyspieszaniem i oszczędnością paliwa. Wszystkie te aspekty sprawiły, że Wrangler to zwycięzca 4x4 of the Year.

Co roku, zespół ekspertów z „4x4 Magazine", jednego z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4x4, testuje dużą liczbę pojazdów z napędem na cztery koła, wyprodukowanych przez światowych producentów. Przed wydaniem werdyktu, oprócz oceny aut pod kątem właściwości jezdnych, jury ocenia te samochody również pod względem zdolności jazdy w terenie w kategorii małych, średnich i dużych SUV-ów oraz w kategorii „Performance SUV" i „Best Off-Roader". Nagrody specjalne dotyczą kategorii „Best Value", „Off-Road Award" oraz „Producent Roku Samochodu 4x4"

 

Zapraszamy do Naszych Salonów, by przetestować Jeep Wrangler 

Sobiesław Zasada Automotive o. Kraków


Ewelina Rycerz
ewelina.rycerz@zasadaauto.pl  tel. +48 661 664 406
Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl  tel. +48 600 081 689
Artur Marek
artur.marek@zasadaauto.pl  tel. +48 692 400 816
Michał Szczekocki
michal.szczekocki@zasadaauto.pl tel. +48 605 230 240

Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k. Łodzi


Katarzyna Orkiszewska
katarzyna.orkiszewska@zasadaauto.pl  tel. +48 606 877 092
Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl  tel. +48 512 464 128
Zbigniew Deka
zbigniew.deka@zasadaauto.pl tel. +48605 230 240

Polecamy sprawdzić także nowy Jeep Grand Cherokee

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie