OG Banner Mobile OG Banner

Oryginalne części Mercedes-Benz.

Oryginalne części Mercedes-Benz.

Mercedes jest od ponad 100 lat najbardziej innowacyjną marką samochodową na świecie. Od ponad stulecia dostarczamy również Oryginalne Części Mercedes-Benz – niezawodne, idealnie dopasowane, gwarantujące długi okres eksploatacji. Teraz i Ty możesz zaoferować je swoim klientom!

Jesteśmy profesjonalistami – i z profesjonalistami chcemy pracować. Dlatego proponujemy Ci udział w programie BestParts. Nasza oferta to coś więcej niż tylko sprzedaż części zamiennych. BestParts to współpraca między niezależnym warsztatem i Dealerem Mercedes-Benz w celu maksymalizowania obopólnych korzyści.

Jeśli chcesz wzbogacić swoją ofertę, zaproponuj klientom Oryginalne Części. Jeśli chcesz podnieść kwalifikacje swoje i swoich pracowników, skorzystaj ze szkoleń i doradztwa oferowanego w ramach programu. Jeśli chcesz zoptymalizować swój biznes, spytaj indywidualnego opiekuna BestParts o najkorzystniejsze dla Ciebie warunki dostaw, płatności, oferty specjalne. To i wiele innych udogodnień otrzymasz w ramach programu BestParts.

Wszelkich informacji udzieli Ci przedstawiciel Dealera Mercedes-Benz – Twój indywidualny opiekun BestParts. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej kompleksowej ofercie uda nam się nawiązać długofalowe, partnerskie relacje.


PEŁNA DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI
W naszych magazynach znajduje się ponad 700 000 stale dostępnych części. Dlatego na żadną, nawet nietypową część zamienną, nie będziesz długo czekał. Ponad to nasze systemy logistyczne pozwalają sprowadzać potrzebne części z najdalszych zakątków świata.


WSPARCIE MARKETINGOWE
Regularnie przekazywane przez opiekuna BestParts materiały reklamowe ułatwią Ci zakomunikowanie tej niezwykle bogatej oferty do szerokiego grona Klientów. Dzięki temu Twoi klienci dowiedzą się, że Oryginalne Części Mercedes-Benz to najlepszy wybór, zarówno pod względem jakości jak i ceny.

WEBPARTS
Aby w pełni usatysfakcjonować naszych Partnerów, dużo uwagi poświęciliśmy na stworzenie wygodnego systemu zamawiania części. W tym celu możesz korzystać z internetowej platformy WebParts, która umożliwia zamawianie Oryginalnych Części Mercedes-Benz przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

   

WIELE KANAŁÓW KOMUNIKACJI
System WebParts nie jest oczywiście jedyną formą kontaktu z Dealerem Mercedes-Benz. Abyś mógł w najwygodniejszy dla siebie sposób kupować Oryginalne Części Mercedes-Benz, proponujemy również zamówienia przez telefon, fax oraz mail.


BOGATA OFERTA
Oferta Oryginalnych Części Zamiennych jest równie bogata, co wachlarz modeli Mercedes-Benz. Dostarczymy Ci części zarówno do pojazdów nowych, jak i tych wyprodukowanych kilkadziesiąt lat temu. Z nami naprawisz każdego Mercedes.


INDYWIDUALNE WARUNKI HANDLOWE
Bezpośredni kontakt z Klientem pozwala nam poznać Jego specyficzne wymagania i potrzeby. Indywidualnie dobrane warunki dostaw, płatności, a także rabaty i specjalne promocje są podstawą partnerskich relacji z naszymi Klientami. Twój indywidualny opiekun BestParts pomoże Ci zoptymalizować biznes.

PROFESJONALNE SZKOLENIA, DORADZTWO TECHNICZNE
Dbamy o stan wiedzy technicznej naszych Partnerów. W celu jej podniesienia dzielimy się całym dostępnym nam zasobem wiedzy i informacji na temat samochodów marki Mercedes-Benz. Indywidualny opiekun gwarantuje fachową pomoc w każdej sytuacji, a profesjonalne szkolenia i spotkania informacyjne umożliwią Ci stały rozwój.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie