OG Banner Mobile OG Banner

Kwintesencja kompaktowego Coupé od Mercedes-Benz!

Mercedes-Benz CLA łączy w sobie sportowy design coupé oraz czworo praktycznych drzwi. Dynamiczna linia nadwozia nawet w trakcie postoju sprawia wrażenie ruchu i należy do najbardziej eleganckich form stworzonych przed projektantów Mercedes-Benz.

mercedes cla coupe

Poza emocjonującym designem Mercedes CLA oferuje również najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wśród wielu systemów bezpieczeństwa w jakie CLA może być wyposażony znalazły się m.in. aktywny asystent odległości DISTRONIC, asystent rozpoznawania znaków drogowych, asystent martwego pola, pakiet wspomagania bezpieczeństwa oraz system PRE-SAFE.

cla coupe tyl

O komfort kierowcy w trakcie parkowania w Mercedesie CLA może zadbać jeden z systemów pomocniczych: aktywny asystent parkowania, pakiet parkowania z kamerą 360 lub pakiet parkowania z kamerą cofania.

Mercedes CLA dostępny jest w jednej z trzech linii wyposażenia: standardowej, zwiększającej atrakcyjność samochodu linii wyposażenia Progressive oraz usportowionej AMG.

Nadwozie

Nadwozie Mercedesa CLA Coupé to kwintesencja samochodu o linii Coupé z wyróżniającą się spośród innych modeli lekko opadającą linią długiej, przedniej maski oraz bez ramkowymi drzwiami.

Charakterystycznym elementem wyglądu CLA jest szeroki rozstaw kół, dzięki któremu samochód ma lepszą stateczność i wykazuje się stabilniejszym torem jazdy również w zakrętach.

Wnętrze

Nowoczesne wnętrze zachęca do podróżowania. Płynne przejście między tablicą rozdzielczą, konsolą środkową i okładzinami drzwi zapewnia przyjemny efekt otlulenia.

cla wnetrze 1

Mercedes CLA wyposażony jest w system multimedialny MBUX (Mercedes-Benz User Experience) wraz z asystentem głosowym „Hej Mercedes” dzięki któremu wieloma funkcjami samochodu można sterować przy użyciu komend głosowych.

cla wnetrze kokpit

Dostępne nadwozia

 

Dostępne wersje silnikowe

Mercedes-Benz CLA Coupé

Benzyna

Diesel

Inne

CLA 180 Coupé

CLA 180d Coupé

CLA 250e Coupé (hybryda typu Plug-In)  

CLA 200 Coupé

CLA 200d Coupé

 

CLA 200 4MATIC Coupé

CLA 200d 4MATIC Coupé

 

CLA 250 Coupé

CLA 220d Coupé

 

CLA 250 4MATIC Coupé

CLA 220d 4MATIC Coupé

 

 

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Benzyna

Diesel

Inne

CLA 180 Shooting Brake

CLA 180d Shooting Brake

CLA 250e Shooting Brake (hybryda typu Plug-In)  

CLA 200 Shooting Brake

CLA 200d Shooting Brake

 

CLA 250 Shooting Brake

CLA 200d 4MATIC

Shooting Brake

 

CLA 250 4MATIC

Shooting Brake

CLA 220d Shooting Brake

 

 

CLA 220d 4MATIC

Shooting Brake

 

 

Mercedes-AMG CLA

Modele Mercedes-AMG CLA Coupé oraz CLA Shooting Brake za sprawą swojego dynamicznego wyglądu stanowią kwintesencję sportowego samochodu kompaktowego.

cla shooting brake amg

Wyróżniające się atletyczne proporcje oraz tak charakterystycznymi elementy jak np. osłona chłodnicy nie pozostawiają wątpliwości, że modele te należą do samochodów z Najszybszej Rodziny ŚwiataMercedes-AMG.

cla 45s coupe

Dostępne wersje silnikowe Mercedes-AMG

cla amg wnetrze

 

Aktualności