OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-GLE elegancki i dynamiczny SUV, który zwraca uwagę otoczenia. Obok jego wersji Coupé o sportowej linii, nie można przejść obojętnie.

Przestronny SUV o wyrazistych liniach i muskularnych formach. Jego wygląd podkreślić może dodatkowo dzięki opcjonalnej linii stylistycznej AMG. Charakterystyczna osłona chłodnicy, sportowe spoilery, duże wloty powietrza, lakierowane nadkola oraz opcjonalne obręcze kół ze stopu metali lekkich.

Reflektory GLE są już standardowo wyposażone w technologię LED. Dzięki czemu reflektory zyskują niepowtarzalny charakter oraz przyjemną, bliską światłu dziennemu barwę. Opcjonalnie, kofiguruąc samochód zdecydować można się na reflektory MULTIBEAM LED ze światłami drogowymi ULTRA RANGE. Dzięki 84 pojedynczo sterowanym diodom LED możliwe jest niezwykle szybkie i precyzyjnie dostosowanie świateł drogowych do każdej sytuacji na drodze.

Mercedes GLE Coupe

Płaska szyba przednia, niska zabudowa i opadająca linia tyłu nadwozia to zwracająca uwagę elegancka sylwetka GLE Coupé. Przód pojazdu ze szlachetną diamentową osłoną chłodnicy (dostępną w opcjonalnej linii wyposażenia AMG) pokazuje swój wspaniały sportowy charakter, który jest kontynuowany aż do tylnej części nadwozia. M.in. dwuczęściowe lampy tylne nadają mu jeszcze bardziej dynamiczny wygląd.

Wnętrze Mercedesa GLE emanuje nowoczesnością i elegancją, nie brak w nim jednak elementów świadczących o jego terenowych korzeniach. Wyraziste, kanciaste dysze powietrza, masywne uchwyty na konsoli środkowej oraz dostępne na życzenie elementy z porowatego drewna. Nadają one wnętrzu naturalny, niepowtarzalny charakter.

Dzięki szerokoekranowemu kokpitowi, Mercedes GLE przenosi nas w świat nowoczesnych technologii i inteligentnego systemu multimedialnego MBUX. Wybierz swoją stylizację cyfrowych wskaźników lub korzystaj z dostępnej na życzenie rozszerzonej rzeczywistości dla potrzeb nawigacji MBUX.

Przestronne wnętrze zapewnia komfort podróżowania zarówno w pierwszym jak i w drugim rzędzie siedzeń. Opcjonalny trzeci rząd siedzeń (dostępny jedynie w wersji GLE SUV) pozwala na adaptację przestrzeni w zależności od potrzeb podróżujących.

Dostępne wersje silnikowe

GLE SUV

GLE Coupe

Silnik wysokoprężny (Diesel)

GLE 300d 4MATIC

GLE 300d 4MATIC Coupe

GLE 400d 4MATIC

GLE 400d 4MATIC Coupe

GLE350de 4MATIC
(Hybryda Plug –In)

GLE350de 4MATIC Coupe (Hybryda Plug –In)

Silnik spalinowy

GLE 350e 4MATIC (Hybryda Plug –In)

GLE 350e 4MATIC Coupe (Hybryda Plug –In)

GLE 450 4MATIC

 

GLE 580 4MATIC

 

 

Mercedes-AMG GLE

Wersje silnikowe Mercedes-AMG GLE SUV

Wersje silnikowe Mercedes-AMG GLE Coupe

 

Aktualności