3-cia edycja CAMP JEEP PL już w czerwcu!

3-cia edycja CAMP JEEP PL już w czerwcu!

Po wspaniale przyjętych dwóch pierwszych edycjach Camp Jeep PL, przyszła pora na kolejną trzecią już edycję imprezy, która odbędzie się w dniach 8 -11 czerwca 2017 w Karkonoszach i do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkie miłośniczki oraz miłośników marki Jeep.

Pierwszy Camp Jeep PL odbył się pod hasłem premiery klubu Jeep Owners Group w Polsce, ubiegłoroczny Camp połączony był z obchodami 75-lecia marki Jeep®, motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie Nowy Jeep Compass. Szczegółowe informacje o planowanym wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie http://campjeep.pl/.

Nie czekajcie Państwo z rejestracją do ostatniej chwili, ze względów organizacyjnych ilość pojazdów na Camp Jeep PL jest ograniczona do 150 (podział na 5 grup po 30 aut). Oczywiście zarezerwowaliśmy pewną pulę miejsc i prosimy o jak najszybsze przesłanie informacji na biuro@campjeep.pl, ile dodatkowych załóg można spodziewać się z Państwa strony. Chcemy poznać Państwa potrzeby ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że otrzymacie Państwo wszystkie zadeklarowane miejsca – jedynym sposobem na potwierdzenie udziału i noclegu jest jak najszybsza rejestracja.

WAŻNE! Jeżeli planują Państwo przyjechać większą grupą to w uwagach w formularzu rejestracyjnym należy wpisać nazwę Dealera „Sobiesław Zasada Automotive o/Kraków” oraz prośbę o przydział do jednej grupy. Członków Jeep Pasja team uprasza się również o dopisanie w polu uwag „Jeep Pasja Team”.

Bazą imprezy będzie górski kompleks wypoczynkowy Osada Śnieżka http://osada-sniezka.pl/, położony niedaleko Jeleniej Góry z apartamentami o wysokim standardzie, mieści się tuż obok dawnego poligonu rakietowego, gdzie planujemy wiele aktywności. Ośrodek pozwoli nam zgromadzić wszystkich uczestników w jednym miejscu.

Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem biuro@campjeep.pl tel. (12) 412 26 57 lub 601 356 007.

Program zlotu jest bardzo atrakcyjny i obejmuje nie tylko jazdy samochodami - turystycznie i w terenie, ale również wiele dodatkowych atrakcji od rana do wieczora. Impreza ma charakter integracyjno-rodzinny i przygotowujemy również specjalne atrakcje dla najmłodszych „Jeepersów”.

Jeszcze raz zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania miejsc i do zobaczenia na Camp Jeep PL, bo naprawdę warto!

--

Sprawdź najnowsze modele Jeep w Sobiesław Zasada Automotive:
przeglądaj ogłoszenia >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie