3 x JEEP w konkursie „4x4 Of The Year”

3 x JEEP w konkursie „4x4 Of The Year”

Z dumą informujemy , że JEEP znalazł się w czołówce tegorocznego konkursu „4x4 of the Year 2018 Awards" organizowanego przez czasopismo „4x4 Magazine", zdobywając trzy z najbardziej honorowych nagród.

Jak co roku, jury składające się z ekspertów brytyjskiego czasopisma „4x4 Magazine", testuje liczną grupę pojazdów z napędem na cztery koła wyprodukowanych przez  światowych producentów. Warto dodać, że jest to  jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4x4.

gama-1_1Zanim zostanie wydany werdykt, auta ocenianie są nie tylko pod kątem właściwości jezdnych, ale jury ocenia również modele biorące udział w konkursie pod względem zdolności jazdy w terenie w kilku klasach  oraz „Performance SUV" i „Best Off-Roader". 

Tytuły jakie uzyskali nasi ulubieńcy to:

-  Marka Jeep została nagrodzona tytułem „ Producer of the Year 4x4 ".
-  Jeep Wrangler zdobył nagrodę „ Off-Road Award ".
-  Jeep Renegade otrzymał tytuł „ Best Small SUV ".

Nie musimy dodawać, że jako wieloletni Autoryzowany Dealer marki JEEP jesteśmy dumni ze zdobytych wyróżnień, ale to zwycięstwo nie jest dla nas wcale zaskoczeniem!

Zapraszamy do naszych salonów Sobiesław Zasada Automotive aby móc przekonać się o wyjątkowości modeli JEEP na własnej skórze:

Kraków

Starowa Góra, Łódź

 Dodatkowo TERAZ wybrane modele JEEP w ofercie Leasing 100% dla firm- sprawdź!

LEASING-100

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie