OG Banner Mobile OG Banner

Sezon szkoleń AMG Driving Academy zakończony!

Sezon szkoleń AMG Driving Academy zakończony!

Nowe umiejętności, setki przejechanych kilometrów i pełne adrenaliny wspomnienia.

Szkolenia AMG Driving Academy to świetna okazja, aby doskonalić umiejętności prowadzenia sportowych samochodów z rodziny Mercedes-AMG. Sezon 2023 właśnie dobiegł końca, pozostawiając za sobą niezapomniane wspomnienia i niezliczone emocje.

 zakończenie amg driving academy 2023

Szkolenia dla wszystkich poziomów umiejętności

Jednym z największych atutów AMG Driving Academy jest fakt, dostępności szkoleń na różnym poziomie zaawansowania. (AMG Discover Training, AMG Performance Training, AMG Advanced Training).

Podstawowe szkolenia skupiają się na poprawie podstawowych umiejętności jazdy, takich jak panowanie nad pojazdem, hamowanie, i techniczna jazda po torze. Zaawansowane treningi są dedykowane bardziej doświadczonym kierowcom i obejmują tematy takie jak szybka jazda na torze wyścigowym, podstawowe techniki driftu czy praca nad osiągami pojazdu.

finał amg driving academy 2023

Pasja i wyjątkowa społeczność

AMG Driving Academy to nie tylko szkolenia. To również pasja i społeczność miłośników sportowych samochodów, którzy dzielą te same zainteresowania. W trakcie szkoleń uczestnicy nie tylko uczą się od instruktorów, ale także wymieniają się doświadczeniami i radami z innymi kierowcami.

Zakończenie AMG Driving Academy 2023

Jubileuszowe 10-te zakończenie AMG Driving Academy 2023, było absolutnym sukcesem. Uczestnicy mieli okazję poprawić swoje umiejętności za kierownicą i przeżyć niezapomniane chwile na torach wyścigowych w Polsce oraz Niemczech. Jednak to nie tylko umiejętności jazdy sprawiły, że sezon był wyjątkowy. To także panująca atmosfera oraz dostępność najnowszych modeli samochodów Mercedes-AMG.

Jeśli jesteś miłośnikiem sportowych samochodów i marzysz o poprawieniu swoich umiejętności za kierownicą, AMG Driving Academy to miejsce, gdzie te marzenia mogą się spełnić. Sezon 2024 jest już w planach, a z pewnością przyniesie jeszcze więcej ekscytujących doświadczeń i wyjątkowych chwil.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych oraz naszą dedykowaną stronę internetową dla szkoleń Mercedes-Benz.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie