OG Banner Mobile OG Banner

EQA oraz EQB w programie Mój Elektryk

EQA oraz EQB w programie Mój Elektryk

Modele specjalne EQA250 oraz EQB250 SUV teraz w atrakcyjnej cenie, już od 849 zł netto miesięcznie w programie Lease&Drive dla przedsiębiorstw z dofinansowaniem „Mój elektryk”*.

Mercedes EQA i EQB z Mój elektryk" 

Model specjalny, w pełni elektrycznego EQA250 oraz EQB250 SUV od Mercedesa-Benz! Zaawansowane technologie, praktyczna przestrzeń oraz w EQB 250 SUV przestronne wnętrze, które pomieści do siedmiu osób.

EQA dofinansowanie

Teraz możesz mieć modele specjalne EQA i EQB od Mercedes-Benz w atrakcyjnej cenie i w korzystnym programie finansowania Lease&Drive dla przedsiębiorstw.

EQB dofinansowanie

  • EQA 250 już od 1040 zł netto miesięcznie z dodatkowym wsparciem w ramach programu "Mój Elektryk"*
  • EQB 250 SUV już od 849 zł netto miesięcznie z dodatkowym wsparciem w ramach programu "Mój Elektryk"*

EQA mój elektryk

Co wyróżnia model EQA250?

  • Zagięg (WLTP): do 492km
  • Czas ładowania od 10 do 80% na stacjach szybkiego ładowania DC: 32min
  • Moc: 215/292 kW/KM

EQB mój elektryk

Co wyróżnia model EQB 250 SUV?

  • Zagięg (WLTP): do 468km
  • Czas ładowania od 10 do 80% na stacjach szybkiego ładowania DC: 32min
  • Moc: 215/292 kW/KM
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 485 litrów

EQA i EQB z dofinansowaniem w Zasada Auto

W Zasada Auto zakupisz nowe samochody elektryczne marki Mercedes z dofinansowaniem dla przedsiębiorstw. Sprawdź już teraz naszą ofertę:

* Wysokość dopłaty w programie "Mój Elektryk" dla osób fizycznych wynosi 18 750zł. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny - 27 000zł.

**Produkt leasingowy Mercedes -Benz Leasing Polska Sp. z o.o., dostępny dla samochodów wyprodukowanych w roku 2023, przeznaczony dla przedsiębiorców. Prezentowana miesięczna opłata leasingowa netto dla modelu EQB 250 w specjalnej wersji wyposażenia w cenie katalogowej 254 197 zł brutto uzyskiwana jest przy następujących parametrach kalkulacji: okres finansowania 25 miesięcy, wpłata wstępna: 15% ceny pojazdu, średnioroczny przebieg 15 000 km (łączny przebieg nie mniejszy jednak, niż wynikający z umowy dotacji zawartej w ramach Programu „Mój elektryk”), stała stopa oprocentowania, z założeniem udzielenia Klientowi dotacji z Programu „Mój elektryk” w kwocie 29 784,76 zł i przy założeniu możliwości odliczenia 50% podatku VAT przez Klienta. Na koniec umowy - zwrot pojazdu do Dealera lub wykup przez Klienta za kwotę Wartości Końcowej, która jest uzależniona w szczególności od specyfikacji pojazdu, wybranego wyposażenia dodatkowego, okresu trwania umowy oraz wybranej opcji przebiegu pojazdu. W prezentowanej racie miesięcznej wliczony jest ponadto Pakiet Gwarancyjny - ubezpieczenie zapewniające ochronę przed kosztami nieoczekiwanych napraw przez dodatkowe 24 miesięcy po upływie okresu gwarancji producenta pojazdu lub do osiągnięcia przebiegu pojazdu wynoszącego 150 000 km w zależności od tego który warunek zostanie spełniony jako pierwszy. Powyższe wyliczenie jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny przez Mercedes - Benz Leasing Polska Sp. z o.o. sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań, a także od udzielenia Klientowi przez Bank Ochrony Środowiska dotacji w ramach programu "Mój elektryk".

Szczegółowych informacji dotyczących oferty udzielają Specjaliści ds. Finansowania. Sprawdź możliwości finansowania i ubezpieczenia Mercedes-Benz w Zasada Auto!

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie