OG Banner Mobile OG Banner

Dni SUV-ów Alfa Romeo

Dni SUV-ów Alfa Romeo

Wrzesień SUV-ów w salonach Alfa Romeo

Od 1 września  w salonach Alfa Romeo rozpoczynają się Dni SUV-ów. Wydarzenie poświęcone szczególnie dwóm flagowym modelom marki – Stelvio oraz Tonale.

Nie bez powodu to właśnie model Stelvio jest jedną z „gwiazd” podczas Dni SUV-ów.  W badaniu Initial Quality Study (IQS) 2023, dotyczącym zadowolenia z zakupu, marka Alfa Romeo została liderem wśród marek premium. Pod ocenę wzięto między innymi satysfakcję amerykańskich właścicieli samochodów. Co więcej, Alfa Romeo Stelvio została uznana za najlepszy kompaktowy SUV klasy premium.

Atrakcyjna oferta zakupowa
Głównym celem wydarzenia będzie komunikacja oferty na wszystkie modele z segmentu SUV z portfolio marki Alfa Romeo. Mowa tutaj o możliwości zakupu obu samochodów w leasingu 101% dla firm, z gwarancją 5 lat. Na wyjątkowość modeli Stelvio, jak i Tonale składa się nie tylko korzystna oferta finansowa ceniona przez Klientów, ale przede wszystkim wysoka jakość promowanych modeli.

Alfa Romeo święci triumfy
Wrzesień bez wątpienia będzie należeć do marki Alfa Romeo. Dni SUV-ów to wydarzenie, które będzie szeroko komunikowane w różnych kanałach, takich jak telewizja, radio oraz Internet.

Zapraszamy do przetestowania samochodów marki Alfa Romeo w naszych oddziałach.


Termin: 01-30.09.2023
Miejsce:
Kraków, ul. Armii Krajowej 21 i Starowa Góra, ul. Graniczna 2

Dostępne od ręki modele Tonale i Stelvio

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie