OG Banner Mobile OG Banner

Ciesz się Urlopem! Pakiet ochrony pojazdu URBAN GUARD zadba o bezpieczeństwo Twojego samochodu.

Ciesz się Urlopem! Pakiet ochrony pojazdu  URBAN GUARD zadba o bezpieczeństwo Twojego samochodu.

#BezpieczniewTrasiezMercedesBenz

Wyobraź sobie beztroskie wyjazdy wakacyjne z rodziną, pełne radości i przygód. Mercedes-Benz ma dla Ciebie idealne rozwiązanie, które sprawi, że Twoje podróże będą jeszcze bardziej bezpieczne i spokojne - Pakiet zabezpieczenia przed kradzieżą URBAN GUARD.

Co to jest pakiet URBAN GUARD?

URBAN GUARD to płatny dodatek cyfrowy do Mercedesa, który stanowi niezastąpione wsparcie podczas Twoich letnich eskapad. Wyposażony w zaawansowane technologie, zapewnia dodatkowe zabezpieczenie Twojego Mercedes-Benz przed kradzieżą i innymi incydentami.

Dzięki zaawansowanym czujnikom i systemom monitorowania, URBAN GUARD jest w stanie wykryć nieautoryzowane próby otwarcia samochodu, próby kradzieży kół czy nawet próby włamania do wnętrza pojazdu. Gdy system wykryje nieprawidłowości, zostaniesz natychmiast powiadomiony za pomocą powiadomienia na swoim smartfonie. To daje Ci nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także pewność, że Twój Mercedes-Benz jest dobrze chroniony nawet w Twojej nieobecności.

Pakiet zabezpieczenia przed kradzieżą URBAN GUARD to nie tylko ochrona przed kradzieżą, ale także monitorowanie okolic samochodu. Dzięki funkcji alarmu, możesz być pewien, że Twój Mercedes-Benz jest bezpieczny, gdy korzystasz z uroków plaży, zwiedzasz zabytki czy delektujesz się chwilą z rodziną. To dodatkowe zabezpieczenie, które pozwala Ci cieszyć się wakacyjnymi chwilami, wiedząc, że Twój samochód jest pod ochroną.

Bezpieczeństwo Twojej rodziny i Twojego pojazdu to priorytet podczas letnich wyjazdów. Pakiet zabezpieczenia przed kradzieżą URBAN GUARD to właśnie to, czego potrzebujesz, aby czuć się pewnie i spokojnie na drodze. To płatny dodatek cyfrowy, który oferuje niezawodną ochronę Twojego Mercedes-Benz podczas beztroskich podróży z rodziną.

Pakiet URBAN GUARD możesz kupic w aplikacji Mercedes Me Store.

-> Pobierz Mercedes Me Store na Android

-> Pobierz Mercedes Me Store na IOS

Niech Twoje wakacje będą pełne przygód, radości i bezpieczeństwa dzięki Pakietowi zabezpieczenia przed kradzieżą URBAN GUARD. Wybierając się na letnie wakacje z Mercedes-Benz, masz pewność, że Twoje podróże będą nie tylko komfortowe, ale również bezpieczne.

Szerokiej Drogi!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie