Dealer Roku 2016 dla Sobiesław Zasada Automotive!

Dealer Roku 2016 dla Sobiesław Zasada Automotive!

Podczas uroczystej gali dealerów Mercedes-Benz, Sobiesław Zasada Automotive przyznano nagrodę Dealera Roku 2016 w kategorii -  Samochody Dostawcze (Sprzedaż i Serwis).

Wybór Dealera Roku nastąpił na podstawie  ocen czterech  podstawowych działalności sieci Mercedes-Benz. Wzięty został pod uwagę wskaźniki wzrostu i realizacji celów sprzedażowych, wskaźniki serwisowe, wyniki finansowe zarówno w sprzedaży, jak i w serwisie. Uwzględniono wyniki badań satysfakcji klienta oraz Mystery Shopper’a oraz oceniona została dedykacja biznesowi samochodów dostawczych.

Dealer roku 2016 Mercedes

Jednocześnie po raz kolejny Sobiesław Zasada Automotive znalazło się w pierwszej trójce najlepszych dealerów Mercedes-Benz w kategorii Samochody Osobowe. To kolejny, duży sukces firmy (w ubiegłym roku Sobiesław Zasada Automotive uhonorowano tytułem, Dealer Roku 2015 w kategorii samochody ciężarowe. Warto też przypomnieć, iż w ogłaszanym niedawno rankingu największych firm dealerskich w Polsce, Sobiesław Zasada Automotive uplasowało się na miejscu 10, najwyżej spośród dealerów marek premium.

Działalność w sprzedaży i serwisie samochodów dostawczych Sobiesław Zasada Automotive prowadzi w 8 stacjach na terenie Polski. W tym roku firma przystąpi do programu VAN PRO, oddając do dyspozycji swoich Klientów nowoczesny obiekt VAN w Krakowie oraz dostosowując do wymogów tej autoryzacji pozostałe lokalizacje.

--

Sprawdź ofertę Dealera Roku 2016 samochodów dostawczych Mercedes-Benz: zobacz więcej >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie