Gwiazdy najjaśniej świecą w Łodzi!

Gwiazdy najjaśniej świecą w Łodzi!

28.04.2016 r. w Centrum Promocji Mody łódzkiej ASP, swoją najnowszą kolekcję wiosna – lato 2016 zaprezentowała jedna z najpopularniejszych, polskich projektantek – Teresa Kopias. Na imprezie pojawił się szereg Gwiazd w tym m. in. Nowa Klasa E, CLA Shooting Brake oraz GLE Coupe. Galę zaś poprowadziła Joanna Moro. Było zjawiskowo!

25 lat Domu Mody Teresy Kopias

Pokaz najnowszej kolekcji Teresy Kopias zbiegł się jednocześnie z 25 – leciem jej Domu Mody. Z tej okazji jedna z najpopularniejszych, polskich projektantek przygotowała niezwykle ciekawe projekty, łączące w sobie klasyczną elegancję, ciepłe, pastelowe barwy oraz stylistykę retro. Trzeba przyznać, że było to połączenie wyjątkowo udane. Propozycje T. Kopias przypadły do gustu zaproszonym gościom, o czym świadczyły niezwykle pozytywne reakcje podczas prezentacji kolejnych modeli z kolekcji. Na widowni zaś pojawiły się takie sławy jak Olga Borys, Alicja Resich-Modlińska, Michał Wiśniewski, Wiganna Papina, Blue Cafe, Sabina Sago, Ivona Pawlović czy Anna Jurksztowicz. W roli prowadzącej wystąpiła zaś sama Joanna Moro.

Gwiazdy tam, gdzie być powinny

Na tak wyjątkowej imprezie nie mogło zabraknąć również Gwiazd: Nowej Klasy ECLA Shooting Brake oraz GLE Coupe. Dobór modeli na to wydarzenie był nieprzypadkowy: Nowa Klasa E miała niedawno swoją premierę, CLA Shooting Brake przechodzi właśnie facelifting, a GLE Coupe właśnie udowadnia światu, co znaczy usportowiony SUV. Każdy z wyżej wymienionych modeli to zupełnie inny samochód. Każdy z nich pozwala przeżyć zupełnie inne emocje.

Nowy Mercedes Klasy E

M jak Moda

Pokaz najnowszej kolekcji Teresy Kopias był jedną z najciekawszych imprez w której mieliśmy ostatnio przyjemność uczestniczyć. To budujące, że mamy w naszym kraju tak wiele utalentowanych osób, których twórczość jest na najwyższym światowym poziomie. Co więcej, Dom Mody Teresy Kopias działa nieprzerwanie od 25 lat. To najlepszy dowód na to, że dorobek polskiej projektantki jest doceniany przez oddane grono lojalnych klientek. Cieszy również fakt, że znajdują się wśród nich najsłynniejsze, polskie celebrytki.

Styl lansowany przez Teresę Kopias z pewnością idealnie komponuje się z elegancją i klasą najnowszych modeli Mercedes-Benz. Najlepiej zaś sprawdzić to osobiście, odwiedzając nasz salon Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive w Łodzi, przy ul. Aleksandrowskiej 11. Zapraszamy!

--

Nowa Klasa E w Sobiesław Zasada Automotive: zobacz dostępne modele >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie