Edycja JK Jeep Wrangler dostępna już u nas!

Edycja JK Jeep Wrangler dostępna już u nas!

Nowa edycja specjalna świętuje dekadę sukcesów trzeciej generacji Jeepa® Wranglera w Europie.

Następca niepokonanego Willysa-Overlanda MB, oraz najbardziej wszechstronny samochód terenowy na świecie, Wrangler JK może poszczycić się wyjątkową historią. Od chwili jego wprowadzenia w 2006 roku, na całym świecie sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy tego auta

W naszych salonach jest już dostępna edycja specjalna Jeep Wrangler JK Edition! Zaledwie 1250 egzemplarzy zostało wyprodukowanych wyłącznie dla regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). JK Edition charakteryzuje się odważnym i niepowtarzalnym wyglądem,  oferując wybór między białym, twardym dachem w kolorze nadwozia z białą, miękką pokrywą koła zapasowego, a opcjonalnym twardym dachem w kolorze nadwozia z czarną, miękką pokrywą koła zapasowego. Ponadto, wyposażenie obejmuje terenowe 18" koła off-roadowe, maskę silnika typu Power Dome z białą naklejką „Wrangler JK" umieszczoną po obu jej stronach.

Wnętrze wyróżniają chromowane ramki zdobiące sterowanie klimatyzacji i kierownicę, czarna skórzana tapicerka McKinley z efektownymi szarymi przeszyciami Diesel Grey na podłokietnikach i desce rozdzielczej. Unikatowość każdego egzemplarza limitowanej edycji modelu jest potwierdzona tabliczką z kolejnym numerem umieszczoną pośrodku deski rozdzielczej.

Nowy Wrangler JK Edition jest dostępny w konfiguracji dwu- lub czterodrzwiowej z 3,6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 284 KM lub 2,8-litrowym turbodoładowanym silnikiem diesla o mocy 200 KM (tylko w konfiguracji dwudrzwiowej). Oba silniki wspołpracują z automatyczną skrzynią biegów.

Nowy Jeep Wrangler JK Edition jest oferowany w siedmiu kolorach nadwozia: czarnym Black, białym Bright White, beżowym Gobi, niebieskim Chief, ciemnoszarym Rhino, czerwonym Extreme Purple i żółtym Baja Yellow.
Na rynek polski trafiło 26 samochodów edycji JK Edition.

Zapraszamy do salonów Sobiesław Zasada Automotive oddział Kraków i Starowa Góra.

Wszelkich informacji odnośnie modeli Jeep udzielają nasi Doradcy:

Sobiesław Zasada Automotive o. Kraków

Karolina Stojek
karolina.stojek@zasadaauto.pl
tel.+48 669 600 051
Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl 
tel. +48 600 081 689

Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k. Łodzi

Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl tel. +48 512 464 128
Bartosz Sokół
bartosz.sokol@zasadaauto.pl tel. +48 661 664 267
Katarzyna Orkiszewska
katarzyna.orkiszewska@zasadaauto.pl 
tel. +48 606 877 092

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie