Nowy Sprinter. 100% dla Ciebie.

Nowy Sprinter. 100% dla Ciebie.

Nowy Sprinter jest gotowy na każde wyzwanie, jakie przed nim postawisz.

Istotne zalety.

Pojazdy z nowo oferowanym napędem na koła przednie, w porównaniu z modelami wyposażonymi w napęd na koła tylne, odznaczają się  korzystną ceną podstawową, dodatkową ładownością oraz niżej położoną krawędzią załadunkową.

Kierowcy korzystają z inteligentnego systemu obsługi urządzeń dodatkowych i nawigacji oraz modułowego systemu schowków, który można doskonale dostosować do sposobu korzystania z pojazdu, podobnie zresztą jak wybór systemów multimedialnych i wspomagania. Oprócz tych wszystkich nowości, zachowaliśmy także rzeczy cenne, takie jak możliwość korzystania z wielu sprawdzonych rozwiązań w zakresie zabudowy i wyposażenia, bez większych zmian.

Zatem dzięki swej innowacyjności oraz ponad 20-letniemu doświadczeniu, Sprinter ponownie staje się kamieniem milowym ‒ przyszłościowym, wydajnym i niezawodnym rozwiązaniem mobilnościowym, które przyczyni się do rozwoju Twojej firmy.

Twoja mobilność 4.0.

Inteligentne rozwiązania łącznościowe w Nowym Sprinterze.

Aby uczynić pracę tak ekonomiczną i przyjemną, oferujemy w Nowym Sprintera różne radia, systemy multimedialne i rozwiązania łącznościowe. Oferta ta spełnia rozmaite wymagania  ‒ od uchwytu do smartfona, poprzez radio z interfejsem Bluetooth® i funkcją głośnomówiącą, po system multimedialny z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, szybką nawigacją z twardym dyskiem i wizualizacją map 3D oraz funkcją integracji smartfona*. Obsługa jest idealnie prosta.

* Przewidywana dostępność od 4. kwartału 2018 r.

Mercedes PRO: ułatwia i przyspiesza prowadzenie biznesu.   

Oferta Mercedes PRO otwiera nowe możliwości korzystania z sieciowych, dopasowanych do potrzeb użytkownika usług i cyfrowych serwisów oraz stanowi wsparcie ułatwiające prowadzenie biznesu i zwiększanie jego produktywności. Poprzez dopasowywane indywidualnie i całościowe rozwiązania transportowe zwiększa wydajność przedsiębiorstw oraz umożliwia Ci koncentrację na  podstawowej działalności biznesowej. 

Mercedes PRO connect, jako rozwiązanie sieciowe i flotowe polegające na pomysłowym sieciowym połączeniu managerów flot z pojazdami i pracownikami. Wbudowany w samochód moduł komunikacyjny, aplikacja dla kierowcy i dedykowana platforma do zarządzania pojazdami oraz atrakcyjne pakiety usług łącznościowych sprawią, że Sprinter jest czymś więcej niż tylko świetnym samochodem dostawczym.

Jeśli szukasz dopasowanych rozwiązań dla swojej firmy, dowiedz się więcej o Mercedes PRO w  Nowym Sprinterze i sprawdź możliwości optymalizacji swojej firmy: pojazdów, kierowców i menadżerów floty.

 >> Więcej o Mercedes Pro

Relaks w mobilnym biurze.

Systemy multimedialne można  obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości lub przycisku dotykowego Touch Control na kierownicy wielofunkcyjnej. Wszystkie elementy obsługowe i wskaźniki są łatwo dostępne i czytelne.

Nowoczesne miejsce pracy nie może się obejść bez rozwiązań cyfrowych, dlatego wyposażyliśmy Sprintera w zintegrowany moduł komunikacyjny, stanowiący podstawę techniczną stałego połączenia samochodu z Internetem. Umożliwia on korzystanie z aktualnych i przyszłych usług Mercedes PRO. Ich zalety sięgają od minimalizacji czasów przestoju, poprzez przewidujące zarządzanie przeglądami, po elektroniczną książkę jazd, zmniejszającą zakres "papierkowej roboty" w firmie.

System multimedialny MBUX z ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, o przekątnej 26 cm (10,25 cala).

Atrakcyjny wizualnie i jeszcze atrakcyjniejszy w pracy.

W czasie pracy można jednocześnie dobrze wyglądać! Dlatego teraz również Sprinter realizuje koncepcję stylistyczną zwaną "Sensual Purity", odnoszącą tak wielkie sukcesy w samochodach osobowych Mercedes-Benz.
Nowy Sprinter zachwyca atrakcyjnym, purystycznie nowoczesnym ukształtowaniem nadwozia oraz zrównoważonymi proporcjami. Szczególnie atrakcyjny jest przyciągający wzrok kształt przodu z dużą, umieszczoną centralnie gwiazdą Mercedesa.

Całkowicie nowo zaprojektowane wnętrze pojazdu kolejny raz wyznacza standardy w segmencie i w sposób doskonale wyważony łączy użyteczną funkcjonalność i szlachetny wygląd.

Przyjazne wnętrze – także podczas pracy.

Komfortowe i jednocześnie funkcjonalne wnętrze Nowego Sprintera można wyposażyć bardzo różnorodnie, dostosowując je dokładnie do przeznaczenia pojazdu i swoich indywidualnych potrzeb. Oferta multimedialna sięga od uchwytu do smartfona, poprzez system audio ze złączem USB i interfejsem Bluetooth®, po system multimedialny z dużym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, szybką nawigacją z twardym dyskiem i wizualizacją map 3D oraz funkcją integracji smartfona*.

System schowków został zmodyfikowany i zyskał modułową strukturę. Na życzenie schowki można zamknąć pokrywami, bądź zaopatrzyć w dodatkowe uchwyty na kubki.

* Przewidywana dostępność od 4. kwartału 2018 r.

Aby cieszyć się przyjemną temperaturą w kokpicie, można wybrać klimatyzację automatyczną lub z regulacją półautomatyczną . Do przestrzeni pasażerskiej oferujemy na życzenie trzy różne dachowe układy klimatyzacji, a wśród nich dodatkowe urządzenie najwyższej klasy high-end. Te i inne opcje wyposażenia Sprintera spełniają najwyższe oczekiwania, zapewniając dobre samopoczucie zarówno kierowcy, jak i pasażerom.

Dachowy układ klimatyzacji zwiększa komfort klimatyczny.

Nowy Sprinter ‒ do każdego zadania transportowego.

Wszechstronny wybór do specjalistycznych zadań transportowych.

Czy według Ciebie samochód dostawczy powinien być przede wszystkim praktyczny i ekonomiczny? A może szukasz reprezentacyjnego pojazdu, spełniającego najwyższe standardy w zakresie komfortu i wyglądu? Sprinter może spełnić oba te oczekiwania – a nawet wiecej: Furgon i Tourer oraz Podwozie do zabudowy i Podwozie ze skrzynią ładunkową, z kabiną pojedynczą bądź podwójną, stanowią podstawę dla imponującej różnorodności wariantów tego samochodu. 

Imponująca różnorodność Sprintera.

Zwiększają ją jeszcze cztery wersje silnikowe, liczne elementy wyposażenia dodatkowego, warianty układu jezdnego oraz rozwiązania branżowe oferowane przez producentów zabudów. Można więc w ten sposób konfigurować pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 5500 kg.

Sprinter Tourer to samochód dla kierowcy i maksymalnie 9 pasażerów. Sprinter Furgon w swej najdłuższej z czterech wersji, w wariancie z najwyższym dachem (jedną z trzech dostępnych wysokości dachu) oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności 17 m3. W razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie do 3500 kg, osiągając dopuszczalną masę zestawu 5500 kg. 

Ponad 600 elementów wyposażenia dodatkowego, a wśród nich na przykład specjalne rozwiązania flotowe czy rozwiązania w obszarze układu jezdnego, umożliwiają precyzyjne dostosowanie Sprintera do Twoich potrzeb. Do specjalistycznych zastosowań branżowych otrzymasz całościowe rozwiązania fabryczne Mercedes-Benz VanSolution, a w ramach programu partnerskiego „Mercedes-Benz VanPartner” zabudowy i modyfikacje pojazdów w ramach transakcji dwufakturowych ‒ wszystko w sprawdzonej jakości.

Abyś osiągał swoje cele równie swobodnie, jak i ekonomicznie, Sprinter oferuje do wyboru szeroki wachlarz silników. 

Odpowiedni napęd do każdego profilu użytkowania.   

Napęd na koła przednie, na koła tylne lub na wszystkie koła* – wśród trzech wariantów napędu Sprintera znajdziesz ten odpowiedni  do niemalże każdego zadania transportowego i profilu użytkowania. Zalety napędu na koła przednie to między innymi doskonała trakcja podczas jazdy z lekkim ładunkiem, duża pojemność ładunkowa oraz duża ładowność przy niskiej krawędzi załadunkowej. Ekskluzywnie dla tego wariantu napędu oferujemy nową automatyczną skrzynię biegów 9G-TRONIC.

W pojazdach z napędem na koła tylne rozdzielenie napędu i układu kierowniczego zwiększa komfort jazdy oraz polepsza średnicę zawracania. Napęd na koła tylne dowodzi swych zalet również podczas jazdy z przyczepą. Dołączany napęd na wszystkie koła 4x41 polepsza trakcję, szczególnie w trudnych warunkach pogodowych lub drogowych, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo i dynamikę jazdy. Do bardziej wymagających zadań można dodatkowo zamówić przełożenie redukujące skrzyni biegów. Po raz pierwszy również dla Sprintera z napędem na wszystkie koła1 dostępna jest automatyczna skrzynia biegów 7G-TRONIC PLUS, charakteryzująca się doskonałym komfortem przełączania i wysoką efektywnością paliwową.

* Przewidywana dostępność napędu na wszystkie koła od 4. kwartału 2018 r. 

Zapewni Ci drogę do sukcesu.

Sprinter to samochód zaprojektowany w każdym calu z myślą o bezpieczeństwie.

Solidną podstawę tworzy tu jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością. Nawet najbardziej doświadczony kierowca natrafia na sytuacje, w których bardzo pożądane i pomocne mogą być liczne systemy wspomagania. Oferta sięga od standardowego asystenta bocznego wiatru, po aktywnego asystenta układu hamulcowego i asystenta utrzymania pasa ruchu – dwa ostatnie systemy są wyposażeniem standardowym pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500 kg. 

Kolejne systemy wspomagania w Nowym Sprinterze.

Trzy systemy kamer, od kamery cofania z wyświetlaczem w lusterku wewnętrznym po kamerę 360°, na życzenie polepszają już i tak dobrą widoczność z miejsca kierowcy. W ciemności jezdnię doskonale rozświetlają dostępne opcjonalnie reflektory LED High Performance.

 

W razie kolizji kierowcę chroni standardowa poduszka powietrzna czołowa. Na życzenie oferujemy jeszcze pięć innych poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera obok.

Ekonomiczność nie ogranicza się do samochodu.

Przyszłościowe rozwiązanie mobilnościowe nie może dziś ograniczać się do samego pojazdu. Dlatego Sprinterowi towarzyszy bogata oferta usług serwisowych, od finansowania, poprzez ubezpieczenie po umowy serwisowe. To daje atrakcyjne korzyści cenowe i umożliwia długofalowe planowanie kosztów. Ponadto ekonomiczność pojazdu optymalizuje profesjonalne rozwiązanie łącznościowe i flotowe Mercedes PRO, zawierające na przykład usługę zarządzania przeglądami, umożliwiającą przewidujące planowanie terminów, zwiększającą dyspozycyjność pojazdu oraz pomocną w utrzymaniu jego sprawności przez cały okres użytkowania. 

A czy Ty zamówiłeś już Sprintera dla swojej firmy?

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi Van ProCenter.

Kontakt do oddziałów Van ProCenter:

> Bielsko-Biała

> Kraków- Armii Krajowej

> Kraków- Zawiła

> Łódź

> Nowy Sącz

> Rzeszów

 

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie