OG Banner Mobile OG Banner

Hubertus Spalski, konie klasyczne i konie mechaniczne

Hubertus Spalski, konie klasyczne i konie mechaniczne

7-8 października, w Spale, odbyła się XVIII już edycja Hubertusa Spalskiego, czyli tradycyjnego święta miłośników koni i myśliwych. Był to weekend pełen pozytywnych emocji, któremu partnerowało Sobiesław Zasada Automotive o. Starowa Góra k. Łodzi. Efektem tej współpracy była m. in. prezentacja najnowszych modeli Alfa Romeo oraz Jeep.

XVIII edycję Hubertusa Spalskiego podzielono na 2 dni.W sobotę (07.10.), na rynku w Spale, odbyła się wystawa psów myśliwskich, prezentowane były także tradycyjne przysmaki z dziczyzny i lokalne rękodzieło. Podczas imprezy zaprezentowano najnowsze modele terenowe w gamie Sobiesław Zasada Automotive: Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee i Jeep Compass. Prezentacji towarzyszył konkurs, gdzie do wygrania był nowy Compass na weekend.

Konie klasyczne i mechaniczne

W niedzielę uroczystości przeniosły się na teren okolicznych łąk Nadpilicznych. Uroczystość rozpoczęła się honorową rundą pokazową w eskorcie Alfa Romeo Stelvio, której przewodniczył Prezes Stowarzyszenia Jeździeckiego Hubertus Spalski - p. Mirosław Sadowski. Obchody Hubertusa zaszczycili swoją obecnością Marszałek Województwa Łódzkiego - p. Witold Stępień oraz Wójt Gminy Inowłódz  - p.Bogdan Kącik, którzy uroczyście otworzyli XVIII obchody w asyście Jeep'a Wranglera i Jeep'a Grand Cherokee. Poza końmi tradycyjnymi i mechanicznymi, impreza obfitowała w wiele atrakcji takich jak np. pokazy kaskaderskie. Niesamowite wrażenie na publiczności zrobił wyścig Wranglera z... koniem, a także pokaz umiejętności terenowych flagowego modelu 4x4 Jeep'a.

Udany Hubertus Spalski

Hubertus Spalski, mimo nienajlepszej pogody,  zgromadził kilka tysięcy widzów, ponad 60 jeźdźców konnych z różnych stowarzyszeń, grup rekonstrukcyjnych  i organizacji jeździeckich, takich nawetj jak Policja Konna i Straż Miejska z Łodzi. Wydarzenie dało możliwość atrakcyjnej prezentacji najnowszych modeli Jeep oraz Alfa Romeo, które doskonale wpisały się w klimat tej nietuzinkowej imprezy.


zobacz najnowsze modele Alfa Romeo w salonach Sobiesław Zasada Automotive: przeglądaj ogłoszenia >>

sprawdź najmocniejsze modele Jeep w salonach Sobiesław Zasada Automotive: przeglądaj ogłoszenia >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie