OG Banner Mobile OG Banner

Jak zostać gwiazdą 51. Rajdu Żubrów?

Jak zostać gwiazdą 51. Rajdu Żubrów?

W weekend 20-21 października, w Zakopanem, zostanie rozegrany 51. Rajd Żubrów. Sobiesław Zasada Automotive przygotowało z tej okazji szereg atrakcji, które szczególnie powinny przypaść do gustu zawodnikom startującym w Mercedesach. Wśród nich znajdzie się oczywiście Andrzej Bargiel – najlepszy polski skialpinista i ambasador marki Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive.

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive od lat partneruje Rajdowi Żubrów, wspierając Automobilklub Krakowski na różnych płaszczyznach organizacji tego wydarzenia. Tegoroczna edycja imprezy zapowiada się wyjątkowo. 51. Rajd Żubrów zostanie rozegrany w dniach 20.-21.12.2017 r., w Zakopanem, co gwarantuje nie tylko wymagające i emocjonujące oesy, lecz także niesamowite widoki. Kibice oraz amatorzy fotografii mogą już zacierać ręce.

Najlepszy Mercedes zdobędzie nagrodę

Na najlepszą załogę, która wystartuje w 51. Rajdzie Żubrów, w Mercedesie, czeka specjalny puchar wraz atrakcyjną nagrodą rzeczową, ufundowaną przez Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive. Poza tym, w wyścigu weźmie udział Andrzej Bargiel najlepszy polski skialpinista, a zarazem ambasador marki Mercedes-Benz w Sobiesław Zasada Automotive.

Rywalizacja zatem odbędzie się w naprawdę zacnym gronie. Być może wśród zawodników, podobnie jak w ostatnich latach, pojawi się także 3 – krotny Mistrz Europy w Rajdach Samochodowych – p. Sobiesław Zasada.

mercedes bargiel

51. Rajd Żubrów zapowiada się wyśmienicie

Organizatorzy w tym roku, po raz pierwszy, dopuścili do udziału w Rajdzie Żubrów, zawodników z czynną licencją rajdową. Oznacza to, że zawody powinny zostać rozegrane na naprawdę wysokim poziomie. 51. Rajd Żubrów zapowiada się zatem jako gratka dla kibiców, startujących zawodników oraz posiadaczy aut marki Mercedes-Benz oraz AMG, którzy uwielbiają się ścigać.

Szczegóły na temat 51. Rajdu Żubrów mogą Państwo znaleźć tutaj: www.rajdzubrow.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie