OG Banner Mobile OG Banner

Jeep Hellcat i pick-up już w 2017 r.!

Jeep Hellcat i pick-up już w 2017 r.!

Nowy Jeep Wrangler ma zadebiutować na rynku w 2017 r. i wiele wskazuje na to, że będzie to debiut szczególny. Poza klasyczną, terenową wersją, nowy Wrangler zostanie wzbogacony również o wersję pick-up. Do końca 2017 r. ma również zadebiutować Jeep Grand Cherokee Hellcat. Jeep słusznie przechodzi do ofensywy!

Jeep pick-up

Podczas Targów Samochodowych w Detroit, Mike Manley – CEO Jeep, potwierdził, że już w 2017 roku możemy spodziewać się całkiem nowego pick-up’a. Bazę dla tego modelu ma stanowić nowy Jeep Wrangler, którego debiut jest planowany również na przyszły rok. Jak na razie nie znamy niestety żadnych informacji odnośnie szczegółów technicznych, bądź przypuszczalnych parametrów planowanego modelu.

Jeep Gladiator koncept

Hellcat = 707 KM!

Drugi z planowanych debiutów amerykańskiego producenta - Jeep Grand Cherokee Hellcat będzie oddawał do dyspozycji kierowcy aż 707 koni mechanicznych. Samochód ma napędzać silnik V8 HEMI o pojemności 6.2 litra, wyposażony w mechaniczne doładowanie. Trzeba przyznać, że Jeep Grand Cherokee Hellcat zapowiada się obłędnie! Rok 2017 będzie najprawdopodobniej rokiem totalnej ofensywy Jeep’a. Czekamy na nią z niecierpliwością!

Jeep Grand Cherokee SRT8 2016

--

Ofery Jeep w Sobiesław Zasada Automotive: https://zasadaauto.pl/samochody-osobowe/Jeep

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie