OG Banner Mobile OG Banner

Sobiesław Zasada Automotive gra razem z WOŚP!

Sobiesław Zasada Automotive gra razem z WOŚP!

Jak co roku wraz z Mercedes-Benz Polska będziemy wspierać zbiórkę pieniędzy w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 10 stycznia, zapraszamy Państwa do Krakowa, Łodzi, Rzeszowa oraz Bielska – Białej, żeby wspólnie ze Sprinterem, Citanem i Vito pomóc tym, którzy naprawdę tej pomocy potrzebują!

Sobiesław Zasada Automotive podczas 23. Finału WOŚP

Ubiegłoroczna akcja oklejania samochodów dostawczych Mercedes-Benz oraz Smart serduszkami WOŚP cieszyła się ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony. W tym roku postanowiliśmy ją zrealizować z jeszcze większym rozmachem. W niedzielę, 10 stycznia, w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Bielsku – Białej będzie można spotkać samochody dostawcze Mercedes-Benz, które tym razem będą dostarczały pomoc z Państwa strony tym, którym jest ona niezbędna. Każde serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które zostanie naklejone na jedno z naszych aut to pieniądze, które realnie ratują ludzkie zdrowie oraz życie.

Liczymy, że 24. Finał WOŚP okaże się spektakularnym sukcesem. Powiemy więcej: z Państwa pomocą jesteśmy pewni, że tak właśnie się stanie. Do zobaczenia w niedzielę, 10 stycznia, w Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Bielsku – Białej. Grajmy razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie