Jeep Rozkochał w sobie Polskę.

Jeep Rozkochał w sobie Polskę.

Jeep nad Wisłą nie może narzekać. Już siódmy rok
z rzędu sprzedaż rośnie nieprzerwanie.

Przygoda Życia

Od ponad 75 lat marka Jeep jest nierozerwalnie związana z wolnością, przygoda, autentycznością i pasją. Nieprzemijające, bezkompromisowe przywiązanie marki do przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych pomogło stworzyć niezwykłą więź między samochodami i ich właścicielami.

Właściciele Jeepów od dawna wiedza, ze maksyma „ GO Anywhere. DO Anything” („Jedź gdzie chcesz, rób co chcesz”) to nie tylko hasło, ale sposób życia. Emblemat Jeepa znaczy więcej niż logo marki. To honorowa odznaka.

Siódemka okazała się szczęśliwa.

Jeep już siódmy rok z rzędu odnotowuje na polskim rynku wzrost sprzedaży. W minionym 2017 ta znana nie tylko amatorom terenówek marka pobiła swój kolejny rekord – po raz pierwszy w jednym roku kalendarzowym zarejestrowano w Polsce ponad 3000 nowych Jeepów.

Jeep Renegade był najchętniej wybieranym modelem zeszłego roku. Nie przypadkiem, gdyż to właśnie on zrewolucjonizował rynek kompaktowych SUV‑ów, zaprojektowany tak idealnie, aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom.

Srebro dostał Jeep Grand Cherokee. Ten SUV z największym dorobkiem nagród wszechczasów jest idealnym modelem dla kierowców oczekujących najwyższej przyjemności z jazdy.

Na 3 miejscu znalazł się najnowszy model w gamie Jeepa, czyli nowy Jeep Compass, który  plasuje się pośrodku segmentu samochodów sportowo-użytkowych średniej wielkości. Ma kompaktowe rozmiary i proporcjonalną sylwetkę, a przy tym jest komfortowy i przestronny.

Na kolejnych miejscach uplasowali się Jeep Wrangler i Jeep Cherokee.

Szczegółowe informacje na temat dostępności aut oraz atrakcyjnych form finansowania znajdą Państwo u naszych doradców:

Sobiesław Zasada Automotive Oddział Kraków
Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl  tel. +48 600 081 689
Rafał Wardęga
rafal.wardega@zasadaauto.pl  tel. +48 661 664 406

Sobiesław Zasada Automotive Oddział Starowa Góra
Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl tel. +48 512 464 128
Bartosz Sokół
bartosz.sokol@zasadaauto.pl tel. +48 661 664 267

Samochody JEEP dostępne w Wyprzedaży Rocznika 2017!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie